PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206479}

30 dni mroku

30 Days of Night
6,2 44 157
ocen
6,2 10 1 44157
6,1 9
ocen krytyków
30 dni mroku
powrót do forum filmu 30 dni mroku

EEEEE tam

ocenił(a) film na 5

ludzie jak na 30 dni mroku jest stanowczo za JASNO nie czepiam sie ale to jest bardziej historia
na ksiazke ktora sie czyta caly dzien a nie oglada w 1,45 minut do tego ten "boss"wampirow no
skad on i dlaczego?? no oni wszyscy niby ze statku tego i ten wyslannik caly ehh...ale na koniec to
zapytam o co kaman z tymi spalonymi telefonami??? ale film mimo wszystko do objrzenia gorsze
sie widzialo pachnialo Kingiem ale niestety 5\10

qudien

widzę troche dawno napisane ale spalone tel dlatego żeby nikt nie mógł zadzwonićja to bynajmniej tak odbieram mnie od samego początku filmu ciekawiło dlaczego ten jeden wampir wyglądał dalej jak człowiek a reszta nabierała takich samych rysów twarzy

qudien

Ten film jest na podstawie komiksu, a nie książki. Wiec nie marudź tylko weź sie za czytanie.

ocenił(a) film na 5
robokob

Nie no luzik rozumiem ale ja oceniam jako film ktory ogladalem nie wiedzac ze istnieje komix ale dobrze wiedziec sprawdze pzdr

qudien

Coś kulejesz pod względem dedukcji. Większość rzeczy o których napisałeś została wyjaśniona w tym filmie dość jasno, albo dano widzowi dość jasno do zrozumienia o co chodzi, chociażby scena z telefonami... Nie wiem skąd Ty sie urwałeś. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones