PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206479}

30 dni mroku

30 Days of Night
6,2 44 164
oceny
6,2 10 1 44164
6,1 9
ocen krytyków
30 dni mroku
powrót do forum filmu 30 dni mroku

Fajny klimat, bardzo ciekawa charakterystyka wampirów. I te dźwięki które z siebie wydobywają za dość przerażające. Ogólnie film oceniam na 8. Jest się czego wystraszyc oglądając samemu w nocy. Polecam

ocenił(a) film na 7
s111

Za te dźwięki owszem należy się jedna ocena wyżej :) I jeszcze plan ataku z góry na całe miasteczko. Reszta w sumie taka dosyć przeciętna, ale samemu w nocy oglądało się wczoraj całkiem przyjemnie :D

ocenił(a) film na 8
palulina_00

Dla mnie jakiś taki swój charakterystyczny klimat ma ten film

użytkownik usunięty
s111

Dla mnie najlepszy film o wampirach, które takie właśnie powinny być, a nie hipsterzy w długich płaszczach, gładkich buziach i fryzurach a'la Johnny Bravo. Drugi najlepszy film o wampirach wg mnie to Blade II.

ocenił(a) film na 8

Zgadzam się, blade też bardzo dobry, ale dla mnie tylko pierwsza część

użytkownik usunięty
s111

Wampiry Nomaka były strzałem w dziesiątkę, z uwagi na ten fakt moim faworytem w trylogii Blade jest właśnie część druga.

Zabawny jesteś. Nie wiedziałem że jest odgórnie ustalona reguła jakie powinny być Wampiry, ale dzięki tobie już wiemy...

użytkownik usunięty
Yamato_filmaniak

nie ma problemu yamamoto filimanik. polecam się zawsze i wszędzie.

ocenił(a) film na 6
s111

Film jest w porządku, klimat faktycznie jest super:-). Miałem dać 7/10, ale scena gdzie szeryf bierze zastrzyk żeby stać się jednym z nich jest żałosna, i późniejsza konfrontacją z przywódcą również. Film nie był efekciarski aż do tego momentu.

ocenił(a) film na 8
Bary

No to racja

ocenił(a) film na 8
Bary

Ale z drugiej strony musiał jakoś uratować to pannę.. Nie pamiętam jak miała na imię

ocenił(a) film na 6
s111

Tylko jaka była gwarancja, że mu sie uda? Ryzyko, że zginą obojga było bardzo duże:-).

ocenił(a) film na 8
Bary

Gwarancji nigdy nie ma niestety

ocenił(a) film na 9
s111

Ok. Ze wszystkim się zgadzam. Tylko dlaczego 8 a nie 9?

ocenił(a) film na 7
s111

Film zawiera jump scare ' y, jednak nie powiedziałbym że jest straszny. Akcja jest po prostu bardzo intensywna i widać że wiele scen kręconych jest w 60fps-ach. Klimat bardzo ciężki, ogląda się bardzo przyjemnie. Fabuła może nie jest zbyt skomplikowana, jest to typowy slasher.

ocenił(a) film na 8
Robson293

Jasne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones