PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486130}

300: Początek imperium

300: Rise of an Empire
6,1 95 257
ocen
6,1 10 1 95257
5,0 10
ocen krytyków
300: Początek imperium
powrót do forum filmu 300: Początek imperium

Moja ulubiona scena

użytkownik usunięty

Ja tam na tym filmie miałem ubaw. Szczególnie na scenie gdzie Temistokles bzyka się z Artemizją, ci perscy żołnierze wszystko słyszą, a na końcu babka chce gościa zabić bo nie doprowadził jej do orgazmu :D

ocenił(a) film na 6

i właśnie taki zamiar tej sceny był - przyciągnąć widza. Mogli ją puszczać w trailerach.

ocenił(a) film na 8

Myślę, że to nie dla tego chciała go zabić, liczyła że wyrucha go tak mocno, że nie będzie w stanie jej odmówić, a tu zaskoczenie, bo i on ją porządnie przerżnął. Jedna z najlepszych scen w filmie. Taki pojedynek bez komputerów i efektów specjalnych, bez krwi i slow motion, a jaki emocjonujący.

ocenił(a) film na 8
Roy_v_beck

trafne spostrzeżenie :)

ocenił(a) film na 7

i ta nieruchoma maska Green...zero emocji , zero seksapilu, podniecające jak jazda figurowa na lodzie

użytkownik usunięty
shak33r

nie wiem może jestem dziwny, ale dla mnie to jedna z bardziej seksownych aktorek, w tym filmie zagrała ok, sam film też w porządku, głównie dzięki aktorom, nie jestem miłośnikiem Butlera, tutaj widać, że zagrano na większym luzie, fikcyjne starcia Temistokles - Artemizja zdecydowanie ciekawsze, scena seksu była w porządku, ale lepsza była gra wstępna hehe

ocenił(a) film na 3

W tej scenie podobały mi się dwie rzeczy: lewy i prawy balonik evy green.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones