PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486130}

300: Początek imperium

300: Rise of an Empire
6,1 95 239
ocen
6,1 10 1 95239
5,0 10
ocen krytyków
300: Początek imperium
powrót do forum filmu 300: Początek imperium

Niczym komiks - 4/10

ocenił(a) film na 4

Kolejna część filmu "300" nie powinna być kręcona. To już przesyt. Za dużo tych komputerowo baśniowych efektów a za mało realności. Krew leje się strumieniami, ludzie prawie jak herosi, a wszystko to na dłuższą metę nudne i nużące. Film w sam raz na jeden raz - najlepiej w jakości full hd. Z tego filmu najbardziej podobała mi się Eva Green w roli Artemizji, ale to za mało żeby zachęcać do obejrzenia tego filmu.4/10.

Ronin25

chyba jej cycki Ci się podobały ;)

ocenił(a) film na 4
bieluxd

Heheheheheh. Cała jest niezła:)

Ronin25

a wszystko to " nudne i nuzace " nosz kur... mac - maslo maslane

ocenił(a) film na 6
Ronin25

Też nie jestem fanem tej części, ale zdajesz sobie sprawę, że oba filmy powstały w oparciu o komiksy?

ocenił(a) film na 4
Dassanar

Tak ale można było ten komiks przedstawić filmowo w sposób mało komiksowy. W pierwszej części wyglądało to lepiej.

ocenił(a) film na 6
Ronin25

Nie rozumiem, dlaczego mieliby to zrobić. Zwłaszcza, że nie zrobili, bo to, co widzieliśmy w pierwszej części, miało bardzo komiksowe akcje, tyle że było o wiele lepiej nakręcone od sequela, a i historia była ciekawsza.

ocenił(a) film na 4
Dassanar

Masz rację. Komiks przenieśli na ekran w formie komiksowej. Ja bym wolał żeby komiksowa była tylko fabuła a sam film już nakręcony jak normalny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones