PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486130}

300: Początek imperium

300: Rise of an Empire
6,1 95 257
ocen
6,1 10 1 95257
5,0 10
ocen krytyków
300: Początek imperium
powrót do forum filmu 300: Początek imperium

Reszta to jak się komuś bardzo nudzi do przełknięcia ale z nastawieniem że ogląda się tzw
odmóżdżacz.
Plusy
- ładne efekty i sceny walki
- mimo wszystko przemycone jakieś informacje historyczne (czyli czegoś się można dowiedzieć)
- nie tak bardzo jak w pierwszej części przerysowane męskie brzuchy ;)
- w porównaniu z pierwszą częścią brak ludzi mutantów (no może za wyjątkiem Efialtesa)
Minusy
- za mało mimo wszystko rzetelnej historii a za dużo fantazji (np. Dariusz I nie został zabity pod
Maratonem)
- za dużo krwi i slow motion
- dialogi żenująco patetyczne
- jakieś pliozaury w morzu egejskim (?)
- za dużo efektów a za mało taktyki w bitwach morskich
W sumie słabe 5, do spania sobie można włączyć

ocenił(a) film na 6
dam1lor

Plusy:
- dużo krwi
- powiązania z pierwszą częścią
- wspomniany seks i piersi Evy :)
Jednak cyckami nie zrobisz arcydzieła. także film jest straszną kichą w porównaniu z 300.
Sceny, które w pierwszej części były świetne tutaj przytłaczały. Aktor grający główną rolę nie podołał.
Dialogi jak wspomniałeś były straszne, do tego przemowy do walki mnie drażniły.
A co do tych pliozaurów, o których piszesz, to wydaję mi się, że Temistokles po wybuchu i wpadnięciu do wody stracił przytomność.
Te "zaury" tylko mu się śniły.
Dla jednych krwi mogło być akurat dla innych za dużo. Według mnie też przesadzili. I przy prawie każdym cięciu spowolnienie...
Ode mnie 6/10 za Evę i mimo wszystko fajne efekty. Film co jak co był tworzony dla oka, a nie dla rozumu ;)

ocenił(a) film na 7
lukasz12548

Chyba nie widzieliscie pierwszego Kill Billa albo Django,tam dopiero krew do przesady.
A film to jest z gatunku dla widowiska,graficznych fajerwerkow,a nie wernym odtworrzeniem historycznym.Gdyby chcieli idealnie odtworzyc historie film bylby rozlazly - bo np ktos zginie gdzies wedlug histori,a ktos inny 500km dalej - akcja filmu nie moze tak skakac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones