PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486130}

300: Początek imperium

300: Rise of an Empire
6,1 95 253
oceny
6,1 10 1 95253
5,0 10
ocen krytyków
300: Początek imperium
powrót do forum filmu 300: Początek imperium

Troszkę zawyżone...

ocenił(a) film na 3

... Ale dam 3 gwiazdki za całkiem fajne cycki Evy Green. Ogólnie ten film to tragedia. Ja rozumiem, że Amerykanie nie ogarniają za dobrze historii, no może poza swoją własną. Rozumiem też, że to jest czysto komercyjno-rozrywkowe kino, niemniej nie przekonuje Mnie to do podwyższenia oceny za ten film.

Miałem napisać wszystkie niezgodności i kretynizmy tego filmu, ale mi się odechciało gdy po 10 minutach zauważyłem, że nie napisałem nawet połowy.
Odradzam seans.

Diego3

"Ale dam 3 gwiazdki za całkiem fajne cycki Evy Green" <------ To naprawdę twardy argument!!. Broni się sam. Nieważne jakbyś się rozwodził nad tym filmem. Tym zdaniem pokazałeś, że miast mózgu masz dwa kamienie.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
Both_Sides_Now

Mam nadzieję, że obrażenie mnie dowartościowało cię. Jesteś prawdziwie światłym koneserem kina.

pozdrawiam

Diego3

Obraza ? ..... o ironio raczysz sobie żartować.

ocenił(a) film na 6
Diego3

Umknął Ci jeden drobny szczególik, film powstał na motywach komiksu Franka Milera, więc nie może być spójny z historią starożytnej Grecji skoro sam komiks tylko wzorował się na dziejach II wojny perskiej. Najpierw zastanów się jaki film oglądasz, a później wypowiadaj się o nim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones