PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3494}
7,5 23 652
oceny
7,5 10 1 23652
7,2 9
ocen krytyków
300 mil do nieba
powrót do forum filmu 300 mil do nieba

Film do ogladniecia nawet i za 100lat. Muzyka doskonała. Dla mnie najlepsza rola filmie jak ojciec tych dzieciaków mówi im przez telefon ,zeby nigdy tu nie wracali. Miał racje i chociaz mineło 30lat ON MIAŁ RACJE. POLSKA TO KRAJ UMECZONYCH LUDZI. JEDEN Z bardziej porabanych państw na swiecie. Kraj dwóch skrajności....na jednym krancu bieda na drugim zwykłe cwaniactwo.

mkbranik

dobra recenzja :) pozdrawiam

robek1969

.......................nigdy tu nie wracajcie...............nigdy. dzieki

ocenił(a) film na 10
mkbranik

Na mnie też ta scena wywarła największe wrażenie. Niesamowity film po prostu. Michał Lorenc i jego muzyka nie stanowią tła, stanowią niezwykle istotny komponent filmu.

mkbranik

Film rewelacyjny, gdyby w USA ktoś nakręcił taką przygodę z Kevinem i Websterem pewnie dziś byłby wielkim reżyserem z tuzinem oscarów i złotych głobów. Nigdy tu nie wracajcie, bardzo wymowne. Można się rozwodzić nad głębią tej wypowiedzi, czy stwierdzenie TU odnosi się tylko do momentu gdy padnie ten chory ustrój czy jest ponadczasowe i chroni ich przed ponadczasowym krajem z cwaniakami u sterów...

Film kozak :)

elmo81

To ,,TU '' jest jak piszesz ponadczasowe. Piekny film i niech tak zostanie. pzdr

elmo81

.......................................chroni ich przed ponadczasowym krajem z cwaniakami u sterów....................RaCja,racja pełna racja.

ocenił(a) film na 6
mkbranik

Niestety Polska to nie jedyny taki kraj, wszędzie na jednym krańcu bieda, na drugim bogaci. Tylko, że u nas ta bieda jest o potęgę większa niz w innych krajach. Ta ponadczasowość tego filmu PRZERAŻA.

ocenił(a) film na 10
majkalipcowa

Popłynęłaś po bandzie troszkę. Samo to, że piszesz w sieci i masz co do gara włożyć świadczy o tym, że jesteś bardzo bogata w porównaniu z tymi najbiedniejszymi. Nie przesadzajcie z tym ubóstwem, u nas naprawdę sytuacja się poprawiła, choć w tym pędzie o tym wszystkim zapominamy. Bez urazy, pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
p3run

No fakt, popłynęłam, ale dzisiaj w dużej przychodni w moim mieście widziałam wielką kolejkę do poradni leczenia nerwic... sami młodzi ludzie. To przeraża, że te niby bogactwo okupują takim kosztem. Ja akurat nie stałam w tej kolejce, ale kto wie kiedy przyjdzie moja pora.

ocenił(a) film na 10
majkalipcowa

Nerwice to mają od wiecznego siedzenia przed komputerem i na**ierdalania w gry.
A bieda to bieda,nie ma czegos takiego jak większa bieda lub mniejsza.
Doceniajcie to co macie,bo zawsze jest ktoś kto ma gorzej.

ocenił(a) film na 10
mkbranik

nic dodać nic ująć, masz rację - ale film chcę ponownie zobaczyć .... i ta świetna muzyka

Saint_9

Film ten nie wiem dlaczego ,ale jakby nie jest ,,wypychany'' na szkło. Są filmy ,które cyklicznie widać na polskich kanałach. Z tym jest trochę inaczej. Nie szukam tu drugiego dna,ale dla mnie jest to z lekka dziwne.

ocenił(a) film na 10
mkbranik

Film był dość popularny w latach 90, gdy rany po komunizmie były jeszcze świeże. W telewizji leci to co popularne, nie przypominam sobie np. starych filmów Wajdy, czy Kieślowskiego, Kutza i innych, puszczanych w telewizji. Szkoda, bo ich wartość przewyższa do dzisiaj twórczość "modnych" twórców.

ocenił(a) film na 6
p3run

Przewyższa przede wszystkim dlatego, że aktorzy byli lepsi. Ale współczesnych dobrych polskich filmów mogłabym Ci wymienić 10 bez zastanowienia i następne po zastanowieniu też :)

ocenił(a) film na 6
mkbranik

Ja znam takich krajów więcej. Naprawdę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones