PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163597}

300

7,5 397 528
ocen
7,5 10 1 397528
6,5 28
ocen krytyków
300
powrót do forum filmu 300

Nie da się tego oglądac. Film cieszący krwiożerczych prymitywów rządnych walki.
efekty specjale tragedia i ten sposób opowieści niszczą całą świetna historię starożytnej Sparty.

ocenił(a) film na 9
Koneser_1

Jak mu ktoś odpisze i będzie starał się udowodnić, że ten film jest dobry, lub zacznie z nim dyskutować....to może uznać się za debila.

ocenił(a) film na 1
mojlebpelenfilmow

Swoim profilowym i oceną tylko potwierdzasz moją wypowiedź

Koneser_1

Popieram Kolegę w całej rozciągłości. To straszliwa szmira dla inteligentnych inaczej. Stanowią oni wszakże większość, co uwidacznia ocena.

użytkownik usunięty
Daryavush_Meribbaal

Czyli jestem inteligentnym inaczej. Zawsze człowiek może się czegoś nowego o sobie dowiedzieć. ;)

ocenił(a) film na 9

spoko, oceniłem ten film 9/10 wychodzi na to ze tez jestem inteligentny inaczej:P

ocenił(a) film na 10
Daryavush_Meribbaal

Nie potrafisz marzyć i fantazjowac? Musisz miec smutne zycie

ocenił(a) film na 1
Himiteshu

Jeśli takie są twoje marzenia, to nie ja mam smutne życie

Koneser_1

Cięta riposta - kwintesencja tematu bez zbędnych przypisów, suplementów, tudzież glos. Nic dodać, nic ująć.

ocenił(a) film na 4
Koneser_1

A czy widziałeś Piranię 3D? ;]

ocenił(a) film na 3
Koneser_1

Znaczy. Taras Bulba jest gorszy.

ocenił(a) film na 10
Koneser_1

typek daje 3 hobbitowi i wyscigowi, a dyszke wojnie polsko-ruskiej XD troll sam w sobie

ocenił(a) film na 1
maaks816

No to chyba proste hobbit strasznie słabe a wojna mistrzowska bo coś pokazuje.

ocenił(a) film na 10
Koneser_1

To film na podstawie komiksu fantasy kolego

ocenił(a) film na 7
Koneser_1

Muszę się zgodzić z opinią jeśli chodzi o historię Sparty i ogólnie starożytnej Grecji. Jednak nie zmienia to faktu, że dalej jest to FILM, nie dokument. Produkcja ma zarobić na siebie więc nikt nie oczekuje, że będą tu pokazane prawdziwe historie bez efektów. Krew, pot i łzy pokazane w odpowiedni sposób są swoistą sztuką. W tym przypadku, pomijając pewne aspekty, pokuszę się o tą tezę.

ocenił(a) film na 1
SimplyMarvelous

Ale idąc do kina nie oczekuję aby dostać informację ,że film na siebie zarobił tylko obejrzeć film , który mnie poruszy albo skłoni do myślenia. A to , że jest na podstawie komiksu nie usprawiedliwia efektów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones