PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3495}

3000 mil do Graceland

3000 Miles to Graceland
6,5 7 808
ocen
6,5 10 1 7808
6,7 3
oceny krytyków
3000 mil do Graceland
powrót do forum filmu 3000 mil do Graceland

Mnie się podobał!

ocenił(a) film na 9

Bardzo dobry film, zaskakuje do końca!

ocenił(a) film na 8
makarow

zgadza się! Ocena za niska!

ocenił(a) film na 9
Frau_Elsa

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
makarow

Jak dla mnie to b . dobra komedia sensacyjna z gwiazdorską obsadą . Nie ma czasu na nude . No i Cox wyglądała w nim jak milion dolarów .

ocenił(a) film na 9
maciekb80

Wiadomo!:)

makarow

No film może nie bardzo dobry ale dobry, warty obejrzenia. Producenci musieli być wściekli ponad 60 baniek wsadzone w film a odzyskane jedynie 20, totalna klapa finansowa. Wydaje mi się, że ten film przpieczętował kariery aktorów w nim występujących, troche dziwne bo film naprawde niezły i dziwie się, że nie zarobił na siebie.

ocenił(a) film na 7
penetrator1981

Pewnie krytycy nie podeszli do filmu na luzie, podobnie jak widzowie, pamiętam, że jak pierwszy raz to oglądałem, też byłem krytyczny wobec roli Costnera. Kolesie robią skok, leje się krew, Murphy to taki niezniszczalny czarny charakter, który robi co chce, brak tym konsekwencji. No i fabuła nieco kuleje, przy napadzie ginie masa ludzi i każde działanie Murphiego sprawia, że w zasadzie nawet gdyby zdobył kasę to powinien być ścigany wszędzie do końca życia, także cały napad jest bez sensu skoro wystarczyło przyjść do kolesia od wymiany pieniędzy i go ukatrupić. Nie trzeba było przynosić pieniędzy z napadu, czyli wszystko co zrobił Murphy wcześniej, nie miało sensu. Podchodząc do filmu bez przymrużenia oka, mogło to się skończyć klapą. Może film nie trafił na swoje czasy, np. filmy Rodrigueza mają więcej absurdów i jakoś uchodzą fali krytyki.

skt84

To co opisałeś trochę nie ma sensu bo w życiu też większość zabójstw jest powiązanych, że ktoś kogoś wyrolował, czy zaistniała kłótnia. Przyczyna i skutek tak jest zawsze. Nie pamiętam już dokładnie filmu no wiem, że zrobili napad, ktoś zginął, bo ktoś nie zareagował tak jak powinien, potem raczej już mu było wszystko jedno skoro wiedział, że będzie go szukać całe USA. Kolega przy podziale łupu sie za dużo sapał no to dostał kulke, potem w przypływie emocji poszedł o krok dalej i postanowił się pozbyć wszystkich potencjalnych świadków, zgarnąć całą kasę i uciec jak najdalej. Koleś od kasy chciał go wydymać no i też dostał kulke. Wszystko w miarę spójne i logiczne patrząc z perspektywy bezwzględnego bandziora, któremu pali sie dupa. Każdy w sytuacjach stresowych reaguje raczej instynktownie i większość zabójstw na tym świecie bierze się z tego, że ktoś w danej chwili kogoś wyprowadził z równowagi a potem taki zabójca działa cały czas w poczuciu zaszczucia dlatego uciekające bandziory z bronią są tak niebezpieczni bo działają jak zaszczute zwierze, gryzą z byle powodu.

ocenił(a) film na 7
penetrator1981

Czy ja wiem, w napadzie walili do wszystkich, teoretycznie Murphy powinien być zaszczuty od bardzo długiego czasu

ocenił(a) film na 8
makarow

Też tak uważam. Oglądałem ten film kilka lat temu i jutro zamierzam go obejrzeć jeszcze raz. Film akurat na sobotni wieczór.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones