PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654013}

3096 dni

3096 Tage
7,1 43 388
ocen
7,1 10 1 43388
3096 dni
powrót do forum filmu 3096 dni

Morderca zabije i koniec po bólu (dla ofiary) i nie ma żadnych fantazji seksualnych do dzieci itp. a taki pedek krzywdzi dziecko przez tyle lat że masakra jakaś. I nie wystarczyłaby dla niego kara zwyczajnego zabicia. Trzeba byłoby go ostro pomęczyć, np. jakieś tortury albo co. Ale dobrzy ludzie nie mają sumienia nawet i zabić (mam na myśli zawód kata gdyby istniała kara śmierci). Czytałam, że ten kolo popełnił samobójstwo. To dla niego żadna kara. Ale miejmy nadzieję, że ma teraz w piekle totalnie przeje*ane.
Co do Natashy to nie wiem jak ona sobie radzi teraz w życiu. Np. ja nie wiem czy bym umiała dalej żyć, chociaż z drugiej strony uciekając od tego sku*wiela, wreszcie otworzyły jej sie drzwi do normalnego życia. Pytanie tylko czy człowiek sie w tym odnajdzie...

ocenił(a) film na 7

Mnie strasznie szkoda jej było zwłaszcza na początku filmu, taka mała, bezbronna dziewczynka w tej piwnicy bez okna i powietrza :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones