PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654013}

3096 dni

3096 Tage
7,1 43 397
ocen
7,1 10 1 43397
3096 dni
powrót do forum filmu 3096 dni

na początku poznajemy małą Natashę, 10-letnią, która po 4 latach więzienia jest oczywiście bardziej dorosła. ale czy
konieczne było to, żeby grała ją aktorka mająca 31 LAT?! czy tak wygląda przeciętna 14 latka?
wyglądało to tak, jakby po tych 4 latach z grubej kluseczki przeistoczyła się w dorosłą, dojrzałą, może nie 31-letnią, ale na
pewno 20-kilku letnią kobietę.
tym bardziej, że sama Antonia Campbell-Hughes swą grą aktorską nie zachwycała...

ocenił(a) film na 8
krissuu

W sumie zgadzam się z tobą. Jak oglądałam film też miałam wrażenie że Natasha ma więcej lat tylko myślę że Antonia świetnie się sprawdziła do tej roli i na pewno ucierpiało na tym jej zdrowie.

ocenił(a) film na 6
zelkaaaaaa

Ona ma 31 lat a ja oglądając ten film zastanawiałem się jak pozwolili takiej gówniarze grać takie sceny...

ocenił(a) film na 7
PoProstuTomek

W życiu bym nie powiedziała, że ona ma 31 lat. Moim zdaniem pasowała do roli 18 letniej dziewczyny

ocenił(a) film na 8
czoky

Noo wygląda gdzieś na 18-19 :) Ale najważniejsze jest jak odegrała rolę bo chyba większość aktorek nie gra postaci która jest w ich wieku ;)

ocenił(a) film na 8
krissuu

Jak dla mnie wyglądała na około 20, a na początku (gdy grała 14-o latkę) nawet wyglądała na mniej więcej tyle (z samej twarzy). Dopasowanie aktorów twarzami też jest trudne, a ta kobieta miała predyspozycje do grania ofiary (chuda, marnie wyglądająca). Poza tym chyba sobie nie wyobrażasz, żeby dzieci grały ofiary, szczególnie gdy są nagie sceny itp...

ocenił(a) film na 6
krissuu

No nie wiem , ja nie znając wieku aktorki na wygląd dawałem jej minimum 25 lat , dodatkowo wyglądała na bardziej zniszczoną przez anoreksję . Dla mnie jako 14-latka była niewiarygodna , nie mówię że była kompletną pomyłką , ale takie rzeczy po prostu się widzi i już .Film jest poruszający i denerwujący dlatego , że przedstawia konkretne fakty bez koloryzowania , pokazuje jak jakiś porąbany facecik jest w stanie upokorzyć , zniewolić , praktycznie zniszczyć życie i psychikę swojej ofiary samemu będąc życiowym zerem ... Polecam , choć faktycznie arcydziełem nie jest .

ocenił(a) film na 9
krissuu

Ja uważam że świetnie zagrała, meeega poprostu!

ocenił(a) film na 7
krissuu

Nie dałabym jej 30 lat. Wyglądała na bardzo wyniszczoną dlatego sprawiała wrażenie młodszej. Myślę, że aktorka swoim wyglądem idealnie pasowała do roli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones