PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341466}
6,3 51 201
ocen
6,3 10 1 51201
7,0 21
ocen krytyków
33 sceny z życia
powrót do forum filmu 33 sceny z życia

Historie podobne jak ta w filmie zdarzaja sie w Polsce na codzien a RAK zabija z roku na rok coraz
wiecej ludzi... Niestety ale chemia konserwanty i syf jaki przyjmujemy w raz z pokarmem do tego
zbyt duzo stresu w zyciu sa wielka pozywka dla komorek rakowych. PS.OGOLNIE FILM ZROBIL NA
MNIE WRAZENIE ALE KONCOWKA MNIE ZAWIODLA BO STUHR WIDZAC SWOJA DZIEWCZYNE
MACAJACA SIE Z INNYM FACETEM NA TAPCZANIE POWINIEN ZROBIC GNOJ I SAJGON A NIE
SOBIE PO CICHU ODEJSC. JA WIEM ZE FILMOWEJ PARZE NIE UKLADALO SIE SUPER
IDEALNIE BO ON STALE WYJEZDZAL ALE PERFIDNA ZDRADA TO CZYSTE CHAMSTWO A ZA
TAKIE COS POWINNO SIE ZROBIC WIELKA AWANTURE I SPUSCIC LOMOT...

punisher822_filmweb

No tak,z tym ,ze to czlowiek decyduje często JAKIE będzie mial zycie.. Naprawde zeby nie zywic się chemią nie trzeba wiele,nieco książek poczytać i mieć oleju w głowie :) Wspolczuc to mogę ludziom co o siebie dbają,a reszta no coż.. ma wybór,jakiego dokonuje to ma to co wybrała.. Może trochę cyniczne, ale cóż..

ocenił(a) film na 8
radyjko_15

A ilu bylo takich co odzywiali sie super zdrowo a i tak dopadl ich rak...

punisher822_filmweb

Byc moze zawalili sprawę gdzieś indziej..samo odżywanie to jedno.. zalozmy ze dajesz sie za czesto ponieść emocjom .. albo jesteś nieszczęśliwy.. Samo jedzenie nie wystarczy.. ;)

ocenił(a) film na 8
radyjko_15

Tej Radyjko a my tu komentujemy sprawy zwiazane z filmem a nie bedziemy o mnie pisali. Nie znasz mnie nigdy nie gadalas ze mna na zywo wiec daruj sobie bawienie sie w wirtualnego psychologa. Jest jeszcze cos takiego co sie nazywa CHEMTRAILS i mozesz sie super odzywiac ale i tak wdychasz i pochlaniasz ten syf pryskany z samolotow. Jesli ten temat jest ci obcy to poczytaj sobie o nim lub obserwuj niebo. Oprysk CHEMTRAILS to jest to 'cos' co za samolotem nie znika i dlugie godziny widnieje w powietrzu tworzac wstege.

punisher822_filmweb

Lol czlowieku a Ty co sie spiąłeś jak troki od gaci?Napisalam OGOLNIE a nie do Ciebie,czytaj uwazniej.
Dobra,widze ze Ciebie nie przegadam(szkoda czasu) wiec pal, pij i odzywiaj sie jak uwazasz.. Moze na Ciebie ten rak nie uceluje.Pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones