PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622754}

40 lat minęło

This Is Forty
5,8 24 273
oceny
5,8 10 1 24273
6,1 12
ocen krytyków
40 lat minęło
powrót do forum filmu 40 lat minęło

80% ludzi w tym ja przed obejrzeniem pewnie spodziewała się śmiesznej komedii.... a prawda
jest tak że komedii to jest tam może 20% z całości.. to naprawdę spoko film jeśli nie patrzy się na
niego w kategorii "komedia". Świetnie przedstawiony dramat rodzinny..co by nie mówić film bardzo
życiowy! Takie problemy rodzinne ma mnóstwo ludzi. Tylko bardzo rzadko kończy się to
szczęśliwie.

6/10

IOOI

CO TY PITolisz mlody przynajmnei ze 4 x ośmiałem się do łez przy tym filmie i mogę wymienić te sceny jak nie mowisz ze to dramat lol co dla Ciebie jest komedia ?

ocenił(a) film na 8
IOOI

Dramat rodzinny ??? Dzięki, pośmiałem się.

siLk_2

ale nie napisałem tego w senie że to jest kategoria...naucz się czytać ze zrozumieniem. Napisałem to w takim sensie że tak naprawdę rozgrywał sie dramat rodzinny.

ocenił(a) film na 8
IOOI

Dobrze cię zrozumiałem, nazywanie dramatem rodzinnym wydarzeń w tym filmie jest po prostu zabawne. Czytaj ze zrozumieniem.

IOOI

Ktoś zrobił krzywdę? Pewno jakiś kolejny popieprzony dystrybutor. Swoją drogą do dramatu tutaj daleko, jednak, obyczajowy z wątkiem humorystyczny jak ktoś wcześniej napisał najlepiej trafia tu w sedno.
Na koniec... 4 razy uśmiać się w ciągu 2 godzin trwania filmu... to niezła beka. Gratuluję poczucia humoru.

ocenił(a) film na 6
IOOI

W pełni się zgadzam.

IOOI

Coś w tym jest. Miało być śmiesznie, a podczas oglądania było mi po prostu... smutno-żałośnie? Cóż, po prostu głupota i nieudacznictwo mnie smuci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones