PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96849}

50 pierwszych randek

50 First Dates
6,8 165 002
oceny
6,8 10 1 165002
6,3 14
ocen krytyków
50 pierwszych randek
powrót do forum filmu 50 pierwszych randek

...że uderzy się mocno w głowę i odzyska pamięć

Magmana

dzieki za spoiler

ocenił(a) film na 8
tynka33

Przepraszam, już zgłosiłam, jeśli chcesz - zrób to samo, będę wdzięczna. :)

ocenił(a) film na 7
Magmana

A Ty na prawdę myślisz, że to tak działa?:) Jedyny efekt po czymś takim jaki by mógł być, to pogorszenie sytuacji. Swoją drogą takie zakończenie daje pole do przemyśleń co jest lepsze; czy takie życie jak przez część filmu sprzed wyprawą, czy lepsze życie, ale związane z codzienną, co poranną "traumą" związaną z uświadomieniem. Ale ten Twój spoiler choć nim jest to nic tak swoją drogą, bo hitem dla mnie jest spoiler w tym filmie. Mimo wszystko część ludzi na pewno nie widziała jeszcze "6 zmysłu" , zwłaszcza 10 lat temu, a to była kluczowa informacja...dziwię się, że Ich nie zlinczowali na to i nie wycięli tego przed puszczeniem do emisji gdziekolwiek. Pierwszy raz się spotkałam ze spoilerem filmu w innym filmie, albo nie pamiętam.

uwieziona

To nie jedyny film, gdzie pada ten spoiler 6 zmysłu, bo w serialu Scrubs i How I Met You Mother też się on pojawił.
Miałem nawet kiedyś ochotę zobaczyć ten film, ale jaki jest sens skoro zna się zakończenie.
Widocznie Amerykanie uznają, że ten film widział już każdy, więc to żaden spoiler...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones