PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480762}

500 dni miłości

(500) Days of Summer
7,1 152 218
ocen
7,1 10 1 152218
7,5 31
ocen krytyków
500 dni miłości
powrót do forum filmu 500 dni miłości

główna aktorka, nijaka, z pustką w oczach. Nie da się na nią patrzeć, psuje mi oglądanie filmu.

Ines82

Fakt, to nie jest bohaterka, w której widz się zakochuje. Fatalnie skonstruowana postać.

ocenił(a) film na 8
Ines82

ile osób, tyle punktów widzenia jak widać... jak dla mnie Zooey jako Summer była bardzo magnetyczna i przeurocza ;)

politka_2

Jak to się mówi punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Podzielam Twoje zdanie na temat Summer, również uważam ja za intrygującą postać.

bodzio12

To ciekawie, bo do mnie w ogóle nie trafiła, wydawała mi się sztucznie kreowaną na oryginalną, a w rzeczywistości dość nudną i schematyczną. Ale każdy ma swoje upodobania, co zresztą pozwala uniknąć konfliktów. :)

ocenił(a) film na 7
anonimowy_choleryk

... czyli tak, jak w życiu po prostu;)

ocenił(a) film na 3
anonimowy_choleryk

Chyba o to chodziło. Utworzenie postaci, która nie ma nic specjalnego w sobie, ale ma "to coś" w czym inni się zakochują.

Co nie zmienia faktu, że film dosyć nudny.

Ines82

Uważam że jest odwrotnie, ma naturalną urodę, nie ma urody kreskówkowej jak Jennifer Garner albo Ophelie Winter, bo są piękności, które są oczywiste i dobre na ekranie, a w rzeczywistości nudzą lub trzymają na dystans. Nawet słyszałem o ankiecie, która wykazała, że mężczyźni obawiają się kobiet z makijażem, wolą te bez - tak dla poważnej miłości, gdy myślą o żonie. Dlatego też patrząc na tę aktorkę, Zooey, łatwo uwierzyłem w prawdziwą miłość w tej komedii romantycznej, choć zachodni styl kontaktów faceta z kobietą ujawniony w filmie, zdawał się jej przeczyć (to łatwe prysznicowanie, łóżkowanie...).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones