PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480762}

500 dni miłości

(500) Days of Summer
7,1 151 926
ocen
7,1 10 1 151926
7,4 28
ocen krytyków
500 dni miłości
powrót do forum filmu 500 dni miłości

Nuda

ocenił(a) film na 3

Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Skąd takie wysokie oceny? Dwa razy się za niego zabierałam bo myślałam że się rozkręci...beznadzieja

annka24

A stąd, że widocznie to film nie dla ciebie, tzn. nie w twoim guście. Wysokie noty są, bo bardzo dobry film. Świetny w warstwie fabularnej, ale i także bardzo przyjemny w warstwie obrazu (chyba nie ma sceny bez niebieskiego), kolorystycznie i kadrowo bardzo dopracowany, jeden z najbardziej estetycznych filmów jaki widziałam.

Po za tym- jeden z moich ulubionych, Dla Ciebie beznadzieja, ja oglądałam co najmniej 8 razy.

Więc tu raczej pytanie: skąd taka niska ocena? Nudzi cię, trudno, nie każdemu będzie pasował (jeszcze takiego filmu nie było, co by każdemu pasował).
Jak nie lubię "Gry o tron", to nie zaniżam jej oceny (obiektywnie serial jest dosyć dobrze zrealizowany), tylko dlatego, że mnie nudzi, a szukam sobie czegoś co mi pasuje.
Takie to proste :) pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
ezz

Nie zgadzam się, ponieważ według mnie film ma słabą fabułę, Nudną, i nie powiązaną wątkami. Rzut kilkudziesięciu scen.

Aczkolwiek zgadzam się też, ponieważ ten kto chce zobaczyć w filmie pseudo-życiowe hasła,ten je dostrzeże. Wiele takich różnorakich haseł było rzuconych podczas filmu. Pewnie stąd ta wysoka ocena.

ocenił(a) film na 4
ezz

Co za komentarz dupy... Przez 50% tekstu piszesz totalnie od rzeczy, później przyznajesz się do największej głupoty- oglądać TAKI film 8 razy...
A nie rozumieć to można "Memento", ew "Prestiż", ale nie ten film, czy Gre o troin.

krisimovie

TOUGH LIFE xd

ocenił(a) film na 10
annka24

Na imdb.com, czyli jednym z glownych amerykanskich portali filmowych ten film ma note 7,8/ 10 (w oparciu o glosy prawie 300 tys widzow). Poza tym zbiera przewaznie dobre recenzje.
Osobiscie uwazam ze to swietny film, ale tak jak napisala ezz po prostu nie kazdemu musi pasowac, bo gusta sa rozne.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
annka24

annka24 dokładnie się z Toba zgadzam i tak samo jak ty dwa razy sie do niego zabierałam.NUDA!!!!

ocenił(a) film na 4
annka24

Nuda i irytacja głównym bohaterem, który jest niezdecydowany jak zając stojący na drodze, któremu rozpędzony samochód świeci w oczy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones