PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480762}

500 dni miłości

(500) Days of Summer
7,1 152 210
ocen
7,1 10 1 152210
7,5 31
ocen krytyków
500 dni miłości
powrót do forum filmu 500 dni miłości

Podobne filmy

ocenił(a) film na 8

Znacie jakies podobne filmy?

ocenił(a) film na 8
wojtello47

http://www.filmypodobnedo.pl/500-dni-milosci/

ocenił(a) film na 7
wojtello47

Take This Waltz

ocenił(a) film na 9
wojtello47

Też się podepnę pod to pytanie.

@Mantis , dzięki, bardzo pomocne i już upatrzyłem kilka tytułów, ALE

bardziej chodziłoby mi o NAPRAWDĘ podobny film gdyż większość jest z happy endami, a większość happy endowych elementów jest idiotyczna i nieprzemyślana. Jak już ktoś w innym temacie wspomniał o ostatniej scenie kiedy Tom spotyka Summer w parku. Ja sam byłem przekonany, że Tom rzuci jej się w ramiona, będzie potulny i milutki a tu MIŁE zaskoczenie. Ułożył sobie w końcu życie z kimś innym. Z tej listy jest parę filmów, które oglądałem ale też takie, gdzie wystarczy, że przeczytam opis i już wiem, że to nie będzie to. Nie poszukuję filmów o 'kryzysach' w związkach gdzie w ostatnich minutach filmu para do siebie wraca.

A więc czy znacie jakieś filmy o naprawdę podobnej tematyce? Bez happy endów lub jeśli już z happy endem to naprawdę sensownym, z jakimiś dramatycznymi przejściami? Przyznam, że w tej tematyce ciężko znaleźć film, który tworzy taką atmosferę jak 500 dni miłości ale wielu filmów jeszcze nie oglądałem więc może wy mi poradzicie?

mejki

odpowiedź po latach... "historia małżeńska", "hope gap",

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones