PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628324}

6 kul

Six Bullets
6,3 8 121
ocen
6,3 10 1 8121
6 kul
powrót do forum filmu 6 kul

Gra aktorska 1/10
reżyseria 1/10
zdjęcia chyba naliczyłem 3 motywy gdzie widać było operatora 0
generalnie DNO!

ocenił(a) film na 6
yayo

bystre z ciebie yayo

ocenił(a) film na 8
yayo

Ja nie zauważyłem możesz zrobić jakieś screeny ?

ocenił(a) film na 3
yayo

w zupelnosci sie z Toba zgadzam, scenariusz super, bylby bardzo dobry film, gdyby go nie schrzanili na wszystkich innych płaszczyznach. I jeszcze żał klod jawamdam....gorzej mogloby byc, gdyby głowna role gral sam Szyc :P

ocenił(a) film na 10
yayo

Weź człowieku zajmij się czymś innym.Czy po to ogląda się filmy,żeby wypatrywać błędy?Ty zrób film i spróbuj nie mieć najmniejszego błędu,tak na perfect.Już to widzę.Nawet w moim filmie ile jest błędów,ale praktycznie prawie niewidocznych.Nawet największy hity i legendy kina mają jakieś błędy.Musisz tak od razu za to krytykować.

aza_0_9_z_

A w "Krzyżakach" z zegarkami na łapach latali....!:D

ocenił(a) film na 10
NastyMosquito

Dokładnie.Jack Sparrow miał np. czapkę Addidasa.I to nie znaczy,że film ma mi się nie podobać.

aza_0_9_z_

Heh,ipso facto aza:)

ocenił(a) film na 10
NastyMosquito

Że co?

aza_0_9_z_

"W rzeczy samej":D

ocenił(a) film na 10
NastyMosquito

Wytłumacz mi co to znaczy.

aza_0_9_z_

"Ipso facto" to po łacinie "dokładnie tak","w rzeczy samej","tym samym".Jeśli J.Wróbel w "Piratach...." miał czapkę adidasa to owe niedopatrzenie rezysera nie świadczy,że film jest do d....(w którym momencie widać tę czapkę ?).
Pozdro:)

ocenił(a) film na 10
NastyMosquito

Wiesz tak naprawdę to nie wiem,bo znam tylko Skrzynię Umarlaka,a to podobno było widać w Klątwie Czarnej Perły.

ocenił(a) film na 5
yayo

Jak na film z Van Dammem dawal w sumie radę. Upchnąl w nim dwójkę swoich dzieci :)
Rozwalilo mnie, że po kilku dniach ta porwana dziewczyna dodzwonila się na swoją komórkę. Żaden z porywaczy nie pomyślal żeby pozbyć się telefonu, a ludzie, którzy jej poszukiwali nie wpadli na pomysl, by namierzyć telefon.

ocenił(a) film na 4
skalp_el

Oni jej pozwolili zadzwonić geniuszu...

ocenił(a) film na 5
tlen_exe

Nie pamiętam już tego filmu, więc mogło mi się coś pokręcić. Aż tak wybitny nie był, by mógł zapaść w pamięć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones