PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1435}

6-ty dzień

The 6th Day
6,2 17 296
ocen
6,2 10 1 17296
5,5 4
oceny krytyków
6 ty dzień
powrót do forum filmu 6-ty dzień

Dałem maksimum ponieważ nie ma chwili, w której bym się nudził, podjęta tematyka niezwykle ciekawa i zastanawiająca, w końcu to nieuniknione w przyszłości.

ocenił(a) film na 8

Ja dałem 8 choć uwielbiam ten film. Tak jak Ty uważam, że podjęto ciekawą i według mnie całkowicie realną tematykę a napewno nie wykluczoną póki co. Strasznie niedoceniony film. Krytyka, że Arnold słabo zagrał. Zależy kto ma jakie wymagania bo Arnold to nie artysta tylko zwykły aktor kina akcji i to jego drewniactwo się w tym kinie sprzedaje i ja je lubię. Bardzo ciekawy film S-F, dobry scenariusz, ciekawa akcja, wciągająca fabuła, rewelacyjna muzyka, czego chcieć więcej by się dobrze bawić oglądając film? Nie jest to dzieło ale jest to bardzo doby produkt.

Są takie filmy, np Raport Mniejszości. Co nie zmienia faktu, że film jest czysto rozrywkowy i w tej kategorii niezły. No, i przewidział mękę użerania się z infolinią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones