PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=933}

60 sekund

Gone in Sixty Seconds
7,3 152 764
oceny
7,3 10 1 152764
5,6 16
ocen krytyków
60 sekund
powrót do forum filmu 60 sekund

10/10

ocenił(a) film na 8

Ten jeden film bije na głowę całą serie szybkich i wsciekłych. W dodatku nie ciągną go w
nieskończoność jako obcinanie kuponów w serii 10 części. Obsada na medal. Po prostu
polecam

ocenił(a) film na 8
przemotbg10

Zgadzam się z tobą w stu procentach. Kwintesencja kina akcji. Dosyć zwięzły, wciągający film sensacyjny. Wartka akcja plus dobra gra aktorów. Nie przesadzony. Bez nie potrzebnych nic nie wnoszących kolejnych części jak to mają w zwyczaju dzisiejsze kasowe produkcje. Chyba jeden z lepszych filmów z Nicolasem Cage'm jakie widziałem.

przemotbg10

ten film to tragedia, i nie ma co porównywać do szybkich i wściekłych bo to jeszcze większa tragedia. Żeby nie było - uwielbiam n.caga,v.jonesa i a.jolie jako aktorów, uwielbiam dobre auta, pościgi, kradzieże itp ale ten film to porażka na maxa, głupkowata i powolna akcja, jolie zrobiona na jakąś ćpunkę a cage jak to nawet w filmie powiedzieli na sprzedawcę biblii. Jednym słowem lipa , zasługuje na max 5!!!

Mothyff

i mówi to koleś co wystawia 10 kilerowi :)

Danio31b

a ty co szpieg? CO MA KILER DO 60 SEKUND PRZYGŁUPIE? to może podaj jakieś śmieszne polskie komedie ostatnich lat to razem się pośmiejemy..ale z ciebie...
ale skoro już szpiegujemy to ty dałeś BEZNADziEJNEJ komedyjce - to nie jest kolejna komedia dla kretynów - 8 hahaah co za gniot, o wiele mniej śmieszny od wyżej wymienionego kilera, supersamiec - 8 ahahha kolejny gniot dla debili, zombieland - 9 , hahaha co za przygłupi film, ty to msz gust, brawo, ale dalej spziegujmy innych HAHAHAHA widać że nie znasz się na dobrych komediach, jak większość przygłupich gimbusów łykasz papkę z hollywood jak pies co zjada własny kał. żałosne.

Mothyff

Dajesz 10 kiepskim czyli serialowi dla umysłowo chorych a wypominasz komuś ze ma zły gust . 7 dla och Karol 2 mimo ,że nie zasługuje nawet na 0/10
Opamiętaj się .Widać kto jest tu prawdziwym przygłupem .napisałem sobie posta dla jaj a ty rzucasz się jak skończony kretyn. Ale w sumie czego ja oczekuje od kogoś co ma mentalność 10 latka .

Danio31b

kolego, oceniam filmy i seriale wg ich kategorii. Kiepskich oceniam jako głupkowaty tasiemiec, i w tym spełnia swoją rolę w 100% stąd ta ocena, a co może mam wystawiać takim serialom ocenę pod względem Zielonej Mili czy Forrest Gumpa? Wtedy każdy serial miałby 0 dzieciaku!
Skoro piszesz sobie posty dla jaj to postaraj się o minimum jakiejkolwiek argumentacji. A SKOro nie zamierzasz dskutować jak normalni ludzie na forum tylko robisz sobie ''jaja'' to ty masz mentalność 10 latka a nie ja.
ps
jak widzisz śmieszą mnie niektóre polskie komedie tak jak ciebie te głupkowate gnioty z amejryki.

Mothyff

Tez mi odnośnik klasy filmu Zielona Mila i Forrest Gump głupkowate gnioty z amejryki :)

Strasznie się podniecasz, napisałem ci jednego posta o tym że oceniłeś kilera na 10 a ty wyjechałeś z tekstami o przygłupach i kto tu ma mentalność 10 latka ??

Danio31b

ehh ty nadal nic nei kumasz...chodziło mi o odniesienie co do kiepskich i na jakiej podstawie ty ich oceniasz? czy na podstawie takiej że mają być arcydziełem?>? samo założenie głupkowatego tasiemca jak kiepscy mówi że nigdy nie będą arcydziełem takim jak zielona mila czy forrest gump. I o to mi chodziło a głupkowate gnioty to chodziło mi o te głupiutkie komedie z ameryki którym dajesz 9 czy 10.
Nie podniecam się chłopcze tylko wkurzają mnie ludzie którzy lubią szpiegować i uważają że jeśli ktoś dał innemu filmowi taką ocenęa nie jinną to już temu musi dać też taką samą. Co ma kiler do 60 sekund? Jesli mi to wytłumaczysz to nie będę się tak 'podniecał; jak to ładnie napisałeś a po prostu nie rozumiem twojego żartu.

ocenił(a) film na 10
przemotbg10

Zgadzam się film jest super! Wczoraj go obejrzałem po raz enty i sobie o nim przypomniałem. Dlatego postanowiłem wystawić ocene. Oczywiście 10/10 jak dla mnie. Szkoda że teraz już takich filmów się nie robi. Chciałbym aby nakręcili 2 część ale możliwie w tej samej obsadzie. Co do Szybkich i wściekłych to pffff... Żenada!! Ostatnie części wręcz niedorzeczne i zbyt komputerowe. Jak bym grał w NFS! Szybcy i wściekli nigdy nie dorastali do 60 sekund i widząc obecne produkcje nigdy to nie nastąpi! Wogóle porównywać te dwa filmy dla mnie to profanacja!!

ocenił(a) film na 8
przemotbg10

też mi się podobał, lubię Cage'a w tej roli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones