PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=933}

60 sekund

Gone in Sixty Seconds
7,3 152 774
oceny
7,3 10 1 152774
5,6 16
ocen krytyków
60 sekund
powrót do forum filmu 60 sekund

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 8

Pierwsza połowa może odrzucić, ale kiedy ekipa wzięła się do roboty film naprawdę dużo zyskał. Słuchanie żargonu motoryzacyjnego, wiele klasycznych modeli, scena pościgu w Shelby GT500 i oczywiście, jak zwykle świetny Nicolas Cage.

Według mnie film dla ludzi, którzy interesują się samochodami chociaż w najmniejszym stopniu.

ocenił(a) film na 8
Kartolus

Zastanowiłem się chwilę i to jest chyba ostatni analogowy film jaki widziałem w kinie!
Początek lipca 2000, na wakacjach, z 5 osób na sali 200-300 osobowej, niezły klimat.
Woźna nas mało nie wygoniła z kina (prawie 30-to letnich koni), bo (wstyd się przyznać) dawałem laser po zasłonie na ekranie.
Piękne wspomnienia tylko zostały.

Miałem w latach 2000 wielką przerwę w odwiedzaniu sal, widziałem kilka filmów wtedy ale raczej D,
potem już tylko cyfrówki się widywało do dziś . . .

Kartolus

Polecam wersję z 74 roku naszego reżysera - Halickiego. Kiedy nagrywał drugą część, zginął na planie, a wersja z 2000 roku jest hołdem dla nieżyjącego reżysera. Miłego oglądania :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones