PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749910}
5,6 63 092
oceny
5,6 10 1 63092
2,2 9
ocen krytyków
7 rzeczy, których nie wiecie o facetach
powrót do forum filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Ricky wymiata!!!

ocenił(a) film na 7

Całe kino śmiało się do łez....A to wszystko za sprawą kreacji Zamachowskiego.Film nie jest zwykłą komedią romantyczną, a lekką, zabawną projekcją. Na piątkowy wieczór, żeby się odprężyć i po wylegiwać się na kanapie po całym tygodniu pracy jak najbardziej, ale też trzeba przyznać, że to nie kino ambitne, i osoby, które idą na ten film nie powinny tego wymagać. Super! :) Polskie kino idzie w dobrą stronę, w końcu. :P

ocenił(a) film na 6
andziokk123

dokladnie tak ,Zamachowski genialny,Domagala jak zwykle ulubieniec i Zakoscielny mega pozytywnie-reszta ponizej przecietnej ale Roznerski rozczarowal po calosci. nie jest to arcydzielo ale o dziwo ogolnie lekko zabawny

kgkarina33

każdy mi się w tym filmie podobał nawet Roznerski do twarzy mu było w tych okularach, rozczarowała mnie bardziej Bachleda - Curuś mimo że ją bardzo lubię. 9/10 za ten film.

ocenił(a) film na 5
kgkarina33

Domagała zawsze gra tak samo - takiego tępego przygłupa, nie wiem czemu się nim ludzie tak zachwycają. Zamachowski za sztuczny, niby ma być przerysowany ale jakoś jest taki niesmaczny. Wątek Alicji i Mikołaja jest nieciekawy w ich wykonaniu (Roznerski to zawsze wygląda jakby był napalony i obśliniony :P). Dla mnie an plus Ola Hamkało i całkiem pozytywnie Zakościelny.
Do oryginału jednak daaaaaaleko ( Mannerherzen). 5/10.

ocenił(a) film na 8
andziokk123

Dokładnie,Zgadzam się,jedna z lepszych komedii polskich jakie ostatnio powstały.Nr.1 jak zwykle Domagała w komediach koleś wymiata,Zamachowski też idealnie zagrał swoją role.Podobała mi się jeszcze historia przedstawiająca losy Głowackiego i Kuźniak,najlepsza akcja w zoo z miśkiem :D.Ogólnie całość na duży plus,oceniam 8/10 i jak najbardziej polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones