PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855}

8 i pół kobiety

8 and 1/2 Women
6,7 1 617
ocen
6,7 10 1 1617
5,3 3
oceny krytyków
8 i pół kobiety
powrót do forum filmu 8 i pół kobiety

Skad na samym koncu filmu wziela sie kobieta na wozku inwalidzkim? Rozumiem ze jest to ta "polowa" kobiety ale skad ona sie tam wziela? Jakies powiazanie z filmem Felliniego? Jesli tak to prosze nie spoilerowac.

ocenił(a) film na 10
nespriv

Kolejny raz Piotruś mnie nie zawiódł. Intelektualista, filozof, prześmiewca. Perwersyjny w słowach i obrazie - obrazoburczy ...religia to sposób na życie. Nie oszczędza nikogo i niczego ...malowanie nudnych drętwych obrazów jest całkiem ludzkie, ...pieniądze - zbyt wielu durniów je ma. Mający olbrzymi dystans do samego siebie ...ilu reżyserów robi filmy by zaspokoić swoje fantazje seksualne. Dla mnie filmowy geniusz ruchomego obrazu potrafiący tworzyć filmowe konstrukcje błyszczące intelektualnym dowcipem. Jest batem na pseudointelektualistów, pseudoartystów, pseudonaukowców itd itp itd. Jakżesz oni go muszą nienawidzić !!! Chciałoby się rzec sportowym sloganem ... leć Piotrek, leć !!! Dla mnie każdy jego film jest arcydziełem 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones