PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108034}

9/11

8,0 491
ocen
8,0 10 1 491
9 11
powrót do forum filmu 9/11

Niesamowicie poruszający film dokumentalny, o największej katastrofie świata.
W tym dokumencie nie ma nic udawanego. Zdjęcia ludzi którzy tam byli robią ogromne wrażenie.

Lucas1608

Zgadzam się z Tobą w 100%. Jeden z najlepszych filmów dokumentalnych jakie widziałam.
Niesamowity - bez wyjaśniania teorii spiskowych, bez wywiadów z profesorami, doktorami i innymi specjalistami, bez takich "surowych" faktów. Ten film po prostu tworzą ludzie którzy tam byli, którzy narażali swoje życie dla ratowania innych. Dobrze, że powstał taki obraz, który zwraca uwagę na cierpienie, walkę i bohaterstwo ludzi. Większość filmów o WTC, które oglądałam, próbuje wyjaśniać dlaczego wieże zawaliły się tak a nie inaczej, dlaczego zrobiono to a nie tamto, itd. Oczywiście, że ważne są przyczyny tragedii, ale nie wolno zapominać o jej ofiarach.

Lucas1608

faktycznie jeden z najlepszych jak nie najlepszy dokument o 9/11. Aż dziwię się, że przez tyle lat gdzieś mi umykał ten film i dopiero teraz go obejrzałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones