PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338285}
7,3 1 557
ocen
7,3 10 1 1557
9 dolarów 99 centów
powrót do forum filmu 9 dolarów 99 centów

Mogą być spoilery.

Naprawde dużo by pisać, ale czasu mało.. Długo się zbierałem, żeby go obejrzeć ze względu na specyfikę kreowania obrazu. Na początku trochę mnie odrzucało, ale później historia mnie tak wciągnęła, że nie sposób było się oderwać. Film porusza temat jak najbardziej realny w bardzo NIE realny sposób. Surrealizm prawie na każdym kroku :P Czy ktoś jest w stanie mi wytłumaczyć jedną z ostatnich scen? XD Chodzi mi o "pozbywanie się kości" XDD rozumiem, że nie można odbierać tego dosłownie XD to było TAK DZIWNE, że aż nie mogłem uwierzyć i cofnąłem żeby to obejrzeć jeszcze raz masakra... Kurcze film idealny do dyskusji :P pozdr.

ocenił(a) film na 4
jasioo91

Też tego nie rozumiem. Być może chodziło o to, że dla pięknej kobiety wielu facetów poświęca całego siebie (po usunięciu kości są raczej bezużyteczni), nie zastanawiając się nad sensem tego co robią, ani nad tym że nie są pierwsi ani jedyni. Zaślepienie i oddanie wszystkiego za "miłość" ładnej kobiety.

ocenił(a) film na 7
littleblossom

"co się nie robi dla ukochanej osoby" - to jest moim zdaniem wytłumaczenie sytuacji z tą parką. ja tak to widzę...

ocenił(a) film na 7
jasioo91

dla mnie w ogóle jest dziwne golenie ciała,zwł, przez mężczyzn--chcą się ukobiecić? uniemowlęcić?..hehe
a wyjmowanie kości kojarzy mi się z wyzbywaniem "kręgosłupa"...moralnego

Tzolkin

Golenie to kwestia osobista i każdy ma swoją rację. Wyjęcie kości owszem, zgadzam się jest to trochę pozbycie się kręgosłupa moralnego no i "zmięknienie" wobec pani manipulator ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones