PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771035}

Aż do kości

To the Bone
6,9 77 970
ocen
6,9 10 1 77970
6,6 7
ocen krytyków
Aż do kości
powrót do forum filmu Aż do kości

Wie ktoś może coś o polskiej premierze ???

Ksiezniczka_123_216

18 August 2017 (Netherlands) - informacja z IMDb. Tylko tyle znalazłam o premierze jakiejkolwiek.

ocenił(a) film na 8
Patianna

Dzięki za informacje. Mam nadzieję, że postanowią zorganizować polską premierę ;)

ocenił(a) film na 6
Ksiezniczka_123_216

"It will premiere at the Sundance Film Festival in January 2017." Takie info podaje Wikipedia.

ocenił(a) film na 6
p15

Spytałaś o polską premierę, przepraszam.

ocenił(a) film na 7
Ksiezniczka_123_216

Netflix zakupił prawa do filmu, także premiera będzie globalna w tym serwisie, więc również w Polsce tego samego dnia. Jeszcze nie ma daty, nawet zwiastuna, także stawiałbym drugą połowę tego roku, raczej bliżej okolic września-października.

ocenił(a) film na 8
Pauleta

dzięki za informację ;)

użytkownik usunięty
Ksiezniczka_123_216

Też czekam na ten film. W artykule o Lily (nie z Party czy Pudelka) czytałam, że jest dobrze oceniany.

ocenił(a) film na 8

Nie mogę się doczekać. Jestem strasznie ciekawa tej produkcji :D

Pauleta

A o czym to ma być w ogóle film?

ocenił(a) film na 5
Ra_s_al_Ghul

W skrócie: o dziewczynie chorującej na anoreksję (granej przez Lily). Keanu Reeves wciela się w postać jej lekarza. Film powstał na podstawie doświadczeń reżyserki z zaburzeniami odżywiania.

Twiggy

oo dzięki :) przekonuje mnie ten skrót do obejrzenia :)

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 9
Ksiezniczka_123_216

Na netfllixie ma byc premiera w lipcu. Tak gdzies mi sie rzucilo w oczy na jakiejś stronie poświęconej Lily Collins

Ksiezniczka_123_216

https://youtu.be/Z3JyyBkVig4

Zwiastun.

ocenił(a) film na 8
Kthoracy

dzięki ;)

Ksiezniczka_123_216

Lily Collins na fanpage na facebooku napisała, że premiera 14 lipca. Więc w Polsce może będzie jakieś 2-4 tygodnie później. Tak zakładam po przeczytaniu kiedy miejsce miały w Polsce premiery zagranicznych filmów, a kiedy były te główne.

ocenił(a) film na 8
Heigl_Tatum2

Z tego co wiem to premiera ma być na Netfliksie, więc chyba będzie wtedy kiedy światowa.

ocenił(a) film na 7
Ksiezniczka_123_216

nie bardzo jestem w temacie premier na Netflixie.. oznacza to również premiery w polskich kinach czy raczej film bedzię tylko na netflixie dostępny ?

nomanieczaj

Tylko Netflix. 14 Lipca premiera.

Kthoracy

Tylko? Netflix jest płatny?

Heigl_Tatum2

Tak, Netflix jest płatny. Są so wyboru 3 różne abonamenty. Przed zakupem proponuję przetestować serwis. Netflix oferuje darmowy miesiąc testowy.

użytkownik usunięty
Kthoracy

2 pakiet git. Ladnie za niedlugo okja a w lipcu to the bone D a w sierpniu defenders

A w 2018 Wiedźmin :)

użytkownik usunięty
Kthoracy

Podobno D

Ksiezniczka_123_216

Dokładnie od 14 lipca film będzie dostępny na Netflixie.

KasianKasior

Jest już na cda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones