PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685660}

Na polu w Anglii

A Field in England
5,8 816
ocen
5,8 10 1 816
4,0 4
oceny krytyków
Na polu w Anglii
powrót do forum filmu Na polu w Anglii

co chciał przekazać tym filmem, wie chyba tylko on. A i to nie jest pewne. W dodatku film jest po prostu nudny. Chociaż, jeśli skupić się na podziwianiu jego strony formalnej, można się nim zainteresować.
Tym, którzy po kilkunastu minutach zwątpią i będą chcieli wyłączyć, proponuję przewinąć pod koniec i znaleźć scenę, w której jeden z bohaterów ma odlot po grzybach. Rewelacja.

ocenił(a) film na 5
aklekot

Yes indeed :)

ocenił(a) film na 4
aklekot

Z tego co zauważyłem to były zwykłe dziko rosnące pieczarki ( chyba że coś przegapiłem ) ...

ocenił(a) film na 5
jjarek_filmweb

Też mi się tak zdawało :) Może jakaś brytyjska ustawa antynarkotykowa zabrania pokazać psylocybki ;)
Scena w każdym razie bardzo mi się spodobała.

aklekot

a malo to magicznych grzybkow jest? to ze psylocybki w PL najpopularniejsze nie znaczy ze jedyne ;)

ocenił(a) film na 7
aklekot

Mi sie wydaje, że autor chciał pokazać iż przyjaźń jest nieśmiertelna. Jackob mówi bezimiennemu który jest już bliski śmierci (po przyjęciu działa na żebra ze strzelby) że jest on jego przyjacielem po czym po parunastu minutach filmu ów bezimienny zmartwychwstaje. Potem umierający Jackob mówi Whiteheadowi że jest on jego przyjacielem i dlatego na sam koniec widzimy ich trójkę całą i zdrową. Oczywiście mogę się mylić bo film jest troszeczkę mózgotrzepem.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones