PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273355}

A właśnie, że tak!

Because I Said So
6,5 39 819
ocen
6,5 10 1 39819
4,0 4
oceny krytyków
A właśnie, że tak
powrót do forum filmu A właśnie, że tak!

Film o dziewczynie (Milly), która z nadmiaru adoratorów postanawia "jechać na dwa baty".
Na końcu jeden z nich wyzbywa się szczątkowych śladów dumy i honoru, pokazując
miałkość swojego charakteru, postanawia żyć z nią długo i szczęśliwie. Zupełnie nie moje klimaty...

MAXXXTREME

Zgadzam się, film "estetyczny", ale nic ciekawego ze sobą nie niesie...

ocenił(a) film na 5
mopsinka

dokładnie.

ocenił(a) film na 6
MAXXXTREME

Potwierdzam. Były zabawne momenty, nie przeczę, ale spodziewałam się więcej po tym filmie. Pełno chaotycznego chichotania głównie w wykonaniu Diane Keaton i życiowe mądrości w tanim opakowaniu. No i wspomniana przez autora jedna z głównych bohaterek - Milly, która jedzie cały czas na dwa fronty, czego usprawiedliwieniem w filmie ma być chyba intryga matki. Może to tylko moje staroświeckie poglądy, ale koniec końców na żadnego nie zasługiwała. Gdyby nie Gabriel Macht i Stephen Collins jeszcze niżej bym to oceniła.

MAXXXTREME

mnie osobiście irytowała postawa matki Milly. Ja rozumiem, że mogła się martwić itd ale bez przesady! Jak pies gończy śledziła każdy jej krok i ciągle przedstawiała swoje mądrości. Trochę żałosne.

MAXXXTREME

Dwie główne bohaterki były na maksa irytujące i to właściwie irytująco-denerwujące, a nie jak powinno być w komedii - irytująco-śmieszne. W ogóle nie wzbudziły mojej sympatii. Nie do końca przypadł mi ten film do gustu. Podchodziłam do jego obejrzenia chyba z 5 razy i wczoraj wreszcie mi się udało, choć walczyłam, żeby nie zasnąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones