PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3673}

A.I. Sztuczna inteligencja

A.I. Artificial Intelligence
7,3 191 733
oceny
7,3 10 1 191733
6,9 19
ocen krytyków
A.I. Sztuczna inteligencja
powrót do forum filmu A.I. Sztuczna inteligencja

Z powodu poprzedniego tematu, stworzył się klub dla osób płacząch na tym filmie. W szczególności na ostatniej scenie.

ocenił(a) film na 8
eowine

hej gdzie mogę się zapisac do was...

stokrotka16_2

Raczej chodzi o zebranie opinii w jednym temacie:)
Ponieważ każdy kto tu przychodzi jest zaszokowany reakcją innych. Byli przekonani, że tylko oni płakali:)
A okazuje się, że to zjawisko powszechne:D

ocenił(a) film na 9
eowine

no raczej

ocenił(a) film na 9
mariol250

Racja. Film ujmuje za serce.... film oglądałem jak miałem zaledwie 15 może 16 lat i do końca nie rozumiałem ostatniej sceny. dzisiaj w wieku 26 lat pojąłem magię tego filmu , o co w nim naprawdę chodzi. Każdy jeden dzień liczy się gdy spędzasz go z osobą którą kochasz, i każda chwila którą w życiu przeżywamy jest ważna.

ocenił(a) film na 9
maruano

ładnie powiedziane - napisane

ocenił(a) film na 10
mariol250

ja płakałem na scenie w lesie gdzie dziecko gada o tym swoim planie z wróżką itp.

ocenił(a) film na 10
eowine

Wiele razy ogladalam, za kazdym razem troche inaczej go odbieram ale zawsze placze ... jedyny film na ktorym lzy mi leca ....

ocenił(a) film na 7
eowine

Zwykle nie płaczę, ale tutaj było blisko, bardzo blisko. Jedne oko przymrużone, a drugie gotowe na deszcz.

ocenił(a) film na 9
eowine

Przyznaje sie- ryczalam i to bardzo dlugo ;)

ocenił(a) film na 9
eowine

Eh kiedy miś podaje włos obcym masakra...Aż mam ciarki łezka w oku się kręci przy każdym obejrzeniu :-)

ocenił(a) film na 8
Nathan27_filmweb

Ten film jest przerażający.. tak bardzo bolesny i smutny w odbiorze.

SasuPotter

mam te same odczucia ...płakałam

ocenił(a) film na 9
eowine

ja płakałem na tym filmie i na Gwiezdnych wojnach jak zabili Vadera

ocenił(a) film na 8
eowine

To chyba najbardziej smutny film. Nieuniknione przemijanie. Naga biochemia uczuć. Wszystko to tylko kruche chwile.

ocenił(a) film na 10
plamy_na_spodniach

Niestety ten film przypomina o przemijaniu. Kiedyś jak oglądałem ten film 2 czy 3 raz łezki leciały na ostatnich scenach. Teraz już nie. Ale znam ten film na pamięć.

ocenił(a) film na 10
Patrick_2

Może nie ryczałem,ale strasznie smutno mi było :( szcz
ególnie w ostatnich scenach :(

ocenił(a) film na 10
plamy_na_spodniach

"To chyba najbardziej smutny film. Nieuniknione przemijanie. Naga biochemia uczuć. Wszystko to tylko kruche chwile.". Cudowny, ujmujący opis, w sedno. Znów odlatuję przy muzyce Johna Williamsa z A.I. Czy tylko ja płaczę przy "The search for the blue fairy" i "Reunion" ?

ocenił(a) film na 8
eowine

Dołączam do klubu.Dawno tak nie płakałam na filmie.

ocenił(a) film na 10
eowine

musze napisać...ciekawa inicjatywa.. i ,jak by co to ja też ....

ocenił(a) film na 10
eowine

Widziałam ten film chyba z 10 razy i za każdym razem płaczę....

ocenił(a) film na 9
kami0sama

Nie wiem dlaczego tak długo zwlekalem. Miałem to dość długo na liście do obejrzenia i dołączam do klubu - może nie płacz, ale łezka mi poleciała. Podejrzewam, że gdybym zobaczylbym ten film 6 lat temu nawet bym go nie zrozumiał jak teraz. Dałem mocne 9 ale pewnie za kilka lat znów zrozumiem to inaczej i zobaczę "to coś"

ocenił(a) film na 10
eowine

Ryczę jak bóbr...Za każdym razem...Jesteśmy tak genialną rasą, tyle w nas pięknych uczuć....A z drugiej strony nasza rasa to potwory.Cóż za skrajność... :( :(

eowine

Ponad 15 lat temu przypadkowo zobaczyłem w telewizji tylko samą końcówkę - byłem wtedy dziaciakiem w wieku Davida i wywarło wtedy na mnie ogromne wrażenie. Teraz W KOŃCU obejrzałem całość i nadal mną zmiotło, przekonałem się też jak wiele detali zapamiętałem (nawet muzykę Willamsa). Gdyby ktoś by mi powiedział, że na końcu filmu ludzkość wyginęła, jest tylko chłopiec robot, gadający miś, magiczna wróżka i kosmici, to bym go wyśmiał. Ale kiedy to zobaczyłem, to tylko zacząłem płakać.

ocenił(a) film na 8
szmyrgiel

"Pójdźże tam o ludzkie dziecię, gdzie wód dzikich czar się plecie, rękę wróżki weź w dłoń swoją; bowiem w świecie płaczu wiele więcej, niźli możesz pojąć"

Liiadan

musze sie wpisac bo zawsze kiedy widze jak czarny ksiąze konicowka

użytkownik usunięty
eowine

Fakt, ten film to niezly wyciskacz lez :) Ogladalam go chyba z 3 razy i za kazdym razem placze na koncowce....

ocenił(a) film na 9
eowine

Ja nie wiem jak można oglądać go więcej niż raz. Z reguły omijam dramaty bo nie lubię płakać ale tak się złożyło że obejrzałem ten film i tak mną wstrząsnęło że teraz omijam szerokim łukiem. To jest jeden z tych filmów o których ciężko zapomnieć o ile obejrzało się do końca.

ocenił(a) film na 8
oleksiey2000

Dałem radę bez płaczu prawie do końca,i myślałem,że wytrwam. Niestety, na ostatniej scenie pękłem i łzy poleciały ciurkiem. Ukazanie przemijania przez Spielberga bardzo sugestywne, a w moim wieku jest to spotęgowane bliskością nieuchronnego końca. Tak więc, kochani moi przedmówcy, wszystko przed wami, bo im dalej, tym bardziej będziecie płaczliwi. I zapewniam was,że za ileś tam lat,gdy obejrzycie kolejny raz ten film, będziecie płakać jak dzieci w pieluchach.

ocenił(a) film na 8
kazik66

Ostatnio rzadko płaczę na filmach. Obejrzałam wczoraj znowu po chyba kilkunastu latach - oczy mi spuchły od płaczu, nie mogłam przestać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones