PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557996}

AO Ostatni Neandertalczyk

Ao, le dernier Néandertal
6,0 1 619
ocen
6,0 10 1 1619
AO Ostatni Neandertalczyk
powrót do forum filmu AO Ostatni Neandertalczyk

Koleś nie był zbyt przystojny, nie miał stałej pracy, mieszkania ani samochodu, lecz jednak przygarnął niezłą panienkę z przychówkiem. Laseczka niczego sobie, zgrabniutka, szykowna, bezpruderyjna, a nawet wydepilowana pod pachami, co się nie zdarzało często w tamtych czasach.

Ogólnie rzecz biorąc, to ludzie mieli wtedy przesrane życie. A ja wpadam w panikę, gdy mija pierwsza godzina przerwy w dostawie prądu.

percas

ale się uśmiałem:))))))

ocenił(a) film na 8
percas

Ao jak dla mnie może być archetypem foresta gumpa. Jest niezbyt rozgarnięty, nie wie praktycznie co się wokół niego dzieje lecz cały czas idzie do przodu i przy tym ma dużo szczęścia np. wyginęło mu całe stado, musiał sie wymeldować ze swojej dziczy i zmienić miejsce zamieszkanie później dostał sie do niewoli i nie dość ze wyszedł z tego cało to jeszcze tak jak napisałeś z całkiem niezłą dziunią :P Taki troche lucky guy wzbudzający sympatie :D Świetny i niekonwencjonalny film swoją drogą :P

percas

Aruna zagrała świetnie.

percas

Z pewnością panny w tamtym okresie się depilowały i na bank zakrywały biust kiecką w skórzanej wersji małej czarnej prosto z okładki Voque.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones