PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563280}

Abraham Lincoln: Łowca wampirów 3D

Abraham Lincoln: Vampire Hunter
5,6 54 235
ocen
5,6 10 1 54235
4,0 11
ocen krytyków
Abraham Lincoln: Łowca wampirów 3D
powrót do forum filmu Abraham Lincoln: Łowca wampirów 3D

wg mnie to miała być czysta, odjechana zabawa. Zabawa formą, taki kill bill i matrix w jednym - w scenerii wojny secesyjnej- te baletowe walki, taneczne pozy w zderzeniu z upiornymi twarzami wampirów :) trochę pastisz a trochę nostalgiczna tęsknota za czasami kiedy ktoś filmy o wampirach na poważnie. Mi najbardziej podobało się tempo i pewien taneczny rytm przez cały film. Zero dłużyzn. A propos Adama- płaszczyk to płaszczyk wypisz wymaluj obergrupenfurer John Smith :))

ocenił(a) film na 3
kargulowa555

Obergruppenführer John Smith w roli wampira to był powód, dla którego obejrzałam. (Swoją drogą ma pecha do pociągów i napadających go tam rebeliantów.) Ale film wybitnie nie przypadł mi do gustu. Sceny z końmi niczym samochodami wyścigowymi pełnymi koni mechanicznych brrr. I cóż z tego, że to ciężkie cgi. Na filmie o wampirach chciałam wysysania krwi z ludzi, a nie krzywdy sztucznych zwierzątek xd

Scena jak Adam zamienia Henry'ego na oczach jego żony/narzeczonej – cudna. Szkoda, że więcej nie było w tym klimacie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones