PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1042}

Absolwent

The Graduate
7,9 83 007
ocen
7,9 10 1 83007
8,3 39
ocen krytyków
Absolwent
powrót do forum filmu Absolwent

w pewnym momencie filmu, prawdopodobnie gdy pani Robinson stanowczo sprzeciwiała się
spotkaniu naszego bohatera z jej córką, nabrałem podejrzeń że córeczka może być jego siostrą
(pani Robinson i pan Braddock może mieli kiedyś romansik a skutkiem tego ... no wiadomo ). czy
ktoś może ma podobne odczucia?

szpila152

O tym nie pomyślałem. Nie spotkałem się też wcześniej z podobnym tropem. Rzecz warta przemyślenia. Ale też nie sposób znaleźć w filmie dowód na potwierdzenie tej hipotezy.

użytkownik usunięty
szpila152

wydaje mi się, że nie należy tu szukać takich skomplikowanych wyjaśnień. ona po prostu była nieszczęśliwa, zawistna, widać to podczas sceny w kościele, jak bardzo się cieszy, że on nie zdążył, a to, że jej córka bierze ślub z kimś kogo nie kocha jej wisi. nie udało jej się w życiu i nie chciała widzieć szczęścia innych.

szpila152

Już ktoś miał takie odczucie, zerknij tu: http://www.filmweb.pl/film/Absolwent-1967-1042/discussion/Dlaczego+pani+Robinson +nie+chcia%C5%82a+%C5%BCeby+Ben+zwi%C4%85za%C5%82+si%C4%99+z+Elaine,1667838

ocenił(a) film na 9
szpila152

to byłoby trochę wytłumaczeniem niedokończonego wątku z propozycją zrobienia badania krwi przed ślubem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones