PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3691}

Ace Ventura: Zew natury

Ace Ventura: When Nature Calls
6,5 126 999
ocen
6,5 10 1 126999
6,0 11
ocen krytyków
Ace Ventura: Zew natury
powrót do forum filmu Ace Ventura: Zew natury

Najlepsze sceny?

ocenił(a) film na 7

Jakie sa wasze ulubione sceny z filmu? Jak dla mnie, parkowanie przebija wszystko :D

ocenił(a) film na 8
MINTOR1994

Moment jak wychodzi z dupy "hipopotama" x dd

ocenił(a) film na 7
Ewciaax3

Masz rację co do tego, że scena jest dobra, z tym że to był nosorożec a nie hipoptam :D

ocenił(a) film na 8
MINTOR1994

Jak jedzie samochodem i śpiewa :D

użytkownik usunięty
zana785

W pełni się zgadzam co do tego. Cziki cziki bęk. Cziki!!!!! Ulubiony moment.
Dobre jest też jak wyświetlają ten film i ten facet staje na przeciw projektora, a Ace rękami robi cienie na nim. Też niezłe.

ocenił(a) film na 10
MINTOR1994

Mi zawsze zapada scena jak mistrz kamuflażu śledzi Quina od momentu jak siedzi na galęzi i iska się z małpami poprzez scene z animatronicznym nosorożcem aż do momentu jak pastwi się nad związanym już kolesiem dotykając palcem gałkę oczną.
Zaraz potem wymiata sekwenja jak Ace bierze udział w rywalizacji z wojownikami Wachooto. Jak wyciąga z gardła ogryzek to zawsze się zwijam ze śmiechu.

ocenił(a) film na 9
rusekolsztyn

dziki melanż mnichów też jest świetny:) przelatujący papier toaletowy i prawie nagi mnich, bezcenne:)
No ale fakt, cały film jest po prostu genialny:D

MINTOR1994

hipcio, projektor i w ogóle cały film <3 :D

Antatolak

Pytacie o najlepsze sceny. Moim zdaniem jest tylko jedna taka scena od początku napisów do końcowych napisów. Film GENIALNY (tak jak pierwsza część).

ocenił(a) film na 8
MINTOR1994

Akcja nosorożec to już legenda;) ale scena z projektorem czy też z "facetem z monopolu" są też świetne;)

ocenił(a) film na 8
MINTOR1994

ostatnia scena w konsulacie, maestria :D THE DAY OF REDEMPTION IS AT HAND! Repent and thou shall be saved

ocenił(a) film na 10
MINTOR1994

jak fapuje w szałasie xD albo też jego liczne 'śmieszki', wydrwinki i w ogóle zbyt dużo scen wymieniać w tym filmie które sprawiły że się uśmiałam :D genialny

ocenił(a) film na 10
MizukiZOMBIE

ooh albo jak porównuje szal z lisa do człowieczego! tak, tak, tak!

ocenił(a) film na 7
MINTOR1994

Ja tam lubię scenę, w której topi krokodyla :)

ocenił(a) film na 6
quiet

Goryl pod koniec i krzaki:D.

ocenił(a) film na 8
MINTOR1994

Ja cały film ryczałam ze śmiechu. Niezłe było jak wódz puścił harę, żeby okazać swoją sympatię.

ocenił(a) film na 10
MINTOR1994

Ja uwielbiam cały film tak jak i pierwszą część, nie wiem ile razy już to oglądałam :D Kocham filmy z Jimem :D świetnych scen jest bardzo dużo ale mnie zawsze rozwala na łopatki to jak uderza tego małego faceta w głowę, zarzuca na barki i paraduje jak z lisem i to jego "taram tadam taram tadam" haha wymiękam przy tym :D i jeszcze jak idzie przez dżungle i zostaje trafiony tymi strzałkami jak on biedny wtedy ucieka, te ręce latające bezwładnie hahaha :D

ocenił(a) film na 9
MINTOR1994

zdecydowanie parkowanie :D i spuszczanie sprężynki ze schodów klasztoru hehe

ocenił(a) film na 7
MINTOR1994

ja najbardziej lubie tą rywalizacje z plemieniem wachooto , sam początek ze sprężynką , scene że zamiast lisa ma na barkach tego małego faceta
o nosorożcu nie wspomnę ponieważ obejrzałam ten film jak byłam dzieckiem i miałam uraz do nosorożców ...

MINTOR1994

jak mowi na pierwszym spotkaniu z plemieniem do typa ze mu jaja widac albo nasladuje ich jezyk, poza tym jak zbiera mega flegme zeby ich przywitac, jak rozdziewicza corke wodza i ta reakcja pana mlodego na koniec ze nie jest dziewica i pytanie ace'a czy potrafia to sprawdzic, odbior porodu, pyszne guano, jak majta uszami po wynurzeniu sie, rzut tym drogocennym medalionem aaaahhhhhhhhh itd itd bez liku

ocenił(a) film na 7
MINTOR1994

Warto zauważyć fajny zbieg okoliczności, mianowicie Ace kocha zwierzęta oprócz nietoperzy a Jim Carrey dokładnie między pierwszym Ace'm a drugim grał w Batmanie;p

MINTOR1994

Ja trzyma warzywa w ustach przystawia chyba cebule do oczu i wydaje taki fajny dźwięk :D

ocenił(a) film na 7
MINTOR1994

pod koniec z gorylem :D

ocenił(a) film na 7
MINTOR1994

Coooofanie taśmy. ^^
Schodzenie sprężynki po schodach. :D
Projektor. :P
Scena z ''facet z gry Monopoly''. ;D
I zdecydowanie parkowanie. ;]

ocenił(a) film na 10
MINTOR1994

- projektor (nabijanie się z tego "złego")
- ostre parkowanie
- sprężynka na schodach
- praktycznie wszystkie sceny mające miejsce we wiosce
- próby decydujące o zachowaniu życia

MINTOR1994

Kiedy dostaje oszczepem w nogę, zaznaczając to dosadnie, ze dostał i boli i zaraz kolejny, który miał złapać trafia w druga nogę. Nie mogę XD i jak rzuca w nietoperze pochodnia, jego mina ...XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones