Adrenalina

(2006)

Crank

0 0 FILM 264772
Adrenalina (2006)
http://www.filmweb.pl/film/Adrenalina-2006-264772/userRecommends
1 godz. 27 min.
ocena społeczności: dobry
7,1/10
122.765 głosów
  • 1483. w rankingu światowym
  • 12.005 osób chce zobaczyć ten film

Pewnego ranka Chev Chelios dowiaduje się, że został otruty. Jedyną rzeczą, która może utrzymać go przy życiu jest produkowana przez organizm adrenalina. 

Adrenalina (2006)
OGLADAJ TERAZ>> IPLA

zdjęcia

(37)

obsada

(80) +
zobacz pełną obsadę

Pewnego ranka Chev Chelios (Jason Statham) budzi się w swoim domu z bardzo dziwnym uczuciem. Cały się poci i wszystko mu się rozmazuje. Koło telewizora znajduje płytę CD podpisaną "FUCK YOU". Po jej obejrzeniu wszystko staje się jasne. Chev został zatruty. Gdy się o tym dowiaduje zaczyna demolować swoje mieszkanie i z zaskoczeniem stwierdza, że zawroty głowy i inne objawy mu przeszły. Po kontakcie ze swoim lekarzem wie jak zwalczać działanie trucizny aż do momentu zażycia antidotum. Musi on robić wszystko aby jego organizm wytwarzał jak najwięcej adrenaliny, która spowalnia działanie środka. Po otrzymaniu tej informacji Chev wyrusza rozpocząć największą rozróbę w historii Hollywood.

pozostałe informacje

muzyka:
Paul Haslinger
zdjęcia:
Adam Biddle
studio:
  • GreeneStreet Films
  • Lakeshore Entertainment
  • Radical Media
inne tytuły:
(więcej...)
  • Mężczyzna ze szpitalnej apteki, który mówi głównemu bohaterowi o sprayu do nosa, to w rzeczywistości Chester Bennington - jeden z wokalistów zespołu Linkin Park.
  • Nicolas Cage był oryginalnym Chevem Cheliosem Marka Neveldine'a i Briana Taylora, zanim tekst powędrował do Jasona Stathama.
  • Gdy Chev wraz z Eve uciekają przed dwoma goniącymi ich samochodami bandytów, w pewnym momencie Chev strzela do jednego z wozów rozwalając w drobny mak szybę w swoim samochodzie od strony pasażera. W następnym ujęciu jednak, gdy samochód skręca w lewo, widzimy, że szyba od strony pasażera jest zupełnie nienaruszona. Później, gdy już Chev rozwala drugi samochód bandytów i wraz z dziewczyną odjeżdża z tego miejsca widać, że szyba w ich samochodzie znów jest rozbita.

Czas zemsty

0%

Chev Chelios (Jason Statham) budzi się w swoim mieszkaniu i koło telewizora znajduje płytę CD. Po obejrzeniu ... czytaj dalej

Akcja, akcja, akcja

87%
autor: LuckyOne

Chev Chelios (Jason Statham) pewnego poranka dowiaduje się, że w jego żyłach oprócz krwi płynie niezwykle ... czytaj dalej

dyskusja

(555 tematów)
tytułautorpostyostatnio pisał

A oto lista filmów, w którym zabijają się w powietrzu ze spadochronami:

1. "Adrenalina" (2006) 2. "Tylko strzelaj" (2007) Kto poda kolejne tytuły? ... czytaj dalej
6

Czy to prawda ?

Czy to prawda, że jak sobie wstrzykniemy epinefrynę to będziemy mieć wzwód ? I na jak długo ?
1

A co tu niby dobrego?

Jak dla mnie jeden ze słabszych filmów. Cały czas się zastanawiam co w tym filmie jest niby takiego dobrego?
Dr_Crash Dr_Crash
ocena: 3
9

Chev Chelios

tak narodziła się legenda
limpfan limpfan
ocena: 10
0
 
1
Zobacz wiecej tematow
WTF:false,ads:true