PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=2}

Adwokat diabła

The Devil's Advocate
7,9 439 860
ocen
7,9 10 1 439860
6,7 29
ocen krytyków
Adwokat diabła
powrót do forum filmu Adwokat diabła

ręce opadają !!!! Kiedyś z kolei idiotyzm DALEKO O NOSZY oceniała na 5/5 !

ocenił(a) film na 9
Sztorm68

Jak dla mnie świetny film i b. dobra gra aktorska. Ciekawy i wciągający :) Adwokat diabła oceniam na 5/5 i szczerze polecam, a daleko od noszy 2/5 :)

ocenił(a) film na 7
jo_95

Ciekawe bo w mojej gazecie ma 1 gwiazdkę na 5, ps mnie też się podobał ten film i nie rozumiem tej oceny w gazecie

ocenił(a) film na 9
big_l

ciekawe kto to u nich ocenia :-)

ocenił(a) film na 7
jo_95

człowieku już ci piszę Konrad J. Zarębski aha i mogę przytoczyć jego słowa o tym filmie :" Keanu Reeves jako młody prawnik przed szansą : jeśli uzyska uniewinnienie gwałciciela,zostanie asystentem Antychrysta i jego sukcesorem. Trąci konfekcją" mam nadzieje ze ACTA mnie nie dorwie za naruszanie praw autora. :)

ocenił(a) film na 9
big_l

W takim razie trzeba pogratulować Panu K.J.Z. gustu:-) A poza tym, sama myślę,że ACTA będzie miało i tak dużo do roboty :-)

ocenił(a) film na 9
jo_95

Ten K.J.Z. to na pewno jeden z tych trolli co zawsze dają słabe oceny dobrym filmom wypisują swoje żałosne uzasadnienia w stylu "aktorzy grali po prostu słabo - 1/10". Więcej takich ludzi, to na pewno Polskie kino pójdzie do przodu !

ocenił(a) film na 10
marcin922

właśnie też zauważyłem, że ten "Wielki Krytyk" Konrad Zarębski dał 1 gwiazdkę. Film, który śmiało może być w pierwszej 10tce rankingu! Porażka tego Pana. Dzisiaj na TVN o 22:30. Znowu będę się bał iść do drugiego pokoju... ;)

ocenił(a) film na 10
big_l

Przepraszam, racja nawet 1/5.

ocenił(a) film na 9
Sztorm68

według mnie powinno być 5/1:-)

ocenił(a) film na 10
jo_95

dokładnie 5/1 do idealna ocena!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones