PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=2}

Adwokat diabła

The Devil's Advocate
7,9 440 143
oceny
7,9 10 1 440143
6,7 31
ocen krytyków
Adwokat diabła
powrót do forum filmu Adwokat diabła

Ksiądz nam puścił raz na lekcji..i jak dla mnie nic specjalnego, zwykły film. Na dodatek z najbardziej znienawidzonym przeze mnie aktorem!

ocenił(a) film na 9
llenka

Taki zwykły, a jednak oceniasz go na "słaby"... :)

Cililing

oceniam na "słaby" bo po prostu mi się nie spodobał..jedyne co go ratuje, to Al Pacino :)

ocenił(a) film na 9
llenka

Po kimś kto "One Direction: This is Us" ocenił na arcydzieło nie można sie wiele spodziewać. Poziom umysłowy przegnitego ziemniaka. Nie każdy film puszczany w szkole, jest puszczany aby was karać. Powinnaś się cieszyć, że ksiądz nie pruje wam mózgów filmami typu http://www.filmweb.pl/Szkola.Uczuc http://www.filmweb.pl/film/Bez+mojej+zgody-2009-463328 czy inne pro kościelne, a puszcza coś co rzuca inne światło na zajeciach. No ale cóż...

addekk

wow, film oceniony dwa lata temu, kiedy interesowałam się takim czymś, i po tym wnioskujesz, że nie można się po mnie niczego spodziewać..

addekk

dobrze, że twój poziom umysłowy jest wysoki :) mów dalej o mojej osobie, której kompletnie nie znasz a oceniasz, może Ci ulży, ja chętnie poczytam.

ocenił(a) film na 9
llenka

Pokaż filmy jakie oglądasz a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem.
One direction ocenione na 10 i ten film oceniony na slaby jest odpowiedzią na wszystko.
Jak to kolega niżej napisał, jesteś taka ładna, gdy masz zamknięte usta.

llenka

jestes taka ładna, gdy masz zamkniete usta

ocenił(a) film na 9
wernisage

hahaha plus!!!

wernisage

urzekło mnie to, dosłownie :)

llenka

Ludzie, kiedy wy zrozumiecie, że nie każdemu musi się podobać film, który jest uznawany przez 90% osób za klasykę.Jednemu się podoba, drugiemu nie.A wyciąganie tekstów typu "oceniłaś/łaś xxxxxxxxxx film na 10/10, więc jestes ćwierćmózgiem, bo to totalne shit". Ja lubię Borata i Bruno, więc to znaczy ze jestem idiotą, bo lubię ciężki humor?Nie lubię starych, polskich komedii typu "Miś" czy "Rejs", bo dla mnie są zwyczajnie nieśmieszne, nie przetrwały próby czasu.Były fajne dla naszych dziadków.Czy to oznacza ze nie mam poczucia humoru?jestem za głupi, żeby pojąć zamysł autorów?Śmieszne. :) Generalnie nie traktuję na FB poważnie dwóch grup ludzi - dających oceny 1 (dla mnie 1 to święty graal kina, jeszcze takiego nie spotkałem) oraz oceniających innych na podstawie not jakie dają filmom, nawet jesli to bedzie 1 przypadek.Dałeś Transformensom 10?Gimbus!Idiota!Bardzo dojrzałe podejście. ;)

ocenił(a) film na 10
Savathus666

jesteś za młoda i za głupia by oglądać ten film:)

lukelee

Nie czytałaś/eś książki - nie rozumiesz filmu!Więc go nie oceniaj. ;)

ocenił(a) film na 8
Savathus666

tu nie chodzi o to, ze nie wolno miec wlasnego gustu, zle to rozumujesz kolego. Mozna jakiegos filmu nie lubic, moze ci sie nie podobac- to zrozumiałe, aczkolwiek kazdy powinien miec choc gram obiektywizmu w sobie. Sama rola Pacino w tym filmie jest genialna i za to chociaz nalezy sie mu wiecej oczek, niz dała autorka tematu. Film nie sklada sie tylko "z akcji" ale rowniez z scenografi, aktorow, pracy kamery i innych tego typu bzdetów:) ja np. nie lubię "Władcy Pierścieni" ale danie mu 1 oczka z mojej strony byloby idiotyzmem z zrozumiałych względów chyba :) Ja to tak widzę po prostu, pozdro:)

ocenił(a) film na 9
Savathus666

Hmm.... ja nie mam jeszcze ani jednego 1/10. Może dziwne, ale filmy, które mogłyby mieć potencjalnie 1/10, po prostu odpuszczam sobie. Jest kilka sposobów na to, żeby sprawdzić film PRZED seansem. Z pewnością nie są to jednak oficjalne statystyki FW.

ocenił(a) film na 9
TangoAndWaltz

Nam ksiądz puszczał 'Matrixa'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones