PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566}

Adwokat

A Civil Action
6,8 7 251
ocen
6,8 10 1 7251
6,2 4
oceny krytyków
Adwokat
powrót do forum filmu Adwokat

Obejrzę "Adwokata" z ciekawości i porównam który lepszy.

ocenił(a) film na 6
Marysia1407

Dokładnie o tym samy pomyślałam, jak zobaczyłam zajawkę w tv.

Marysia1407

a czy wiesz gdzie można obejrzeć, ściągnąć?

ocenił(a) film na 7
kwieku50

Na cda możesz obejrzeć.

Marysia1407

Dzięki wielkie, właśnie sobie pobrałam i wieczorkiem obejrzę, mam wszystkie filmy Johna tego mi brakowało.

ocenił(a) film na 7
kwieku50

Miłego seansu. :) Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
Marysia1407

Eryn jest jednak wygladzoną historyjka ze mozna wszystko.
Civil action jest zaś opowiescia o tym, czym jest praca prawnika procesowego. Każdego, nie tylko w stanach, choc na kontynencie nie sponsoruje sie hipotekami wlasnych domów procesu odszkodowawczego (choc czy aby na pewno? przy np. w miare pewnych 250 k do wyciagniecia i z tego 50 k wynagrodzenia pewno niejeden by z 10k wlozyl w sprawe).
Tu proces wyglada tak, jak zaden pełnomocnik powoda by nie chcial - ciagnie sie, przedluza, zeznania są w cały swiat, przeciwnik mardze sie broni i madrze czeka, co bedzie, a zwlaszcza kiedy bedzie, nie wiadomo.

I do tego te wszystkie male zdjecia, w rodzaju duvall o niezadawaniu swiadkom przeciwnika pytań, na ktore nie wie sie, co swiadek odpowie. Plus koncówka z naciskiem na to, ze ta praca nigdy sie nie konczy, jeden proces sie konczy, zaczyna sie cos innego, wieczny nurt przegranych i wygranych, za ktormyi ida kolejne, i ktore zawsze znowu moga się rozpalic z tej czy innej przyczyny.

Marysia1407

I jak który lepszy,czy to jest kopia?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones