PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612342}

Agenci

2 Guns
6,7 54 305
ocen
6,7 10 1 54305
6,0 6
ocen krytyków
Agenci
powrót do forum filmu Agenci

Mocno średni film, aspirujący do bycia hitem na miarę Zabójczej broni lub Bad boysów. I kolejny raz twórcy się przeliczyli, bo w zasadzie nie ma co porównywać Agentów do w/w filmów.

Duet aktorski sypiący żartami z rękawa wypada bardzo drętwo, odczytane formułki, zero w tym polotu i humoru. Chemia miedzy głównymi bohaterami jest znikoma, Wahlberg o 100 razy lepiej wypadł w duecie z the Rockiem w filmie „Pain & Gain” niż z Washington’em. Nie mówię, że Denzel Washington to zły aktor, zagrał świetnie w filmie „Lot” ale tutaj ewidentnie odklepał swoją role co widać na ekranie.

Nic nie usprawiedliwia nieudolnych popisów aktorskich oraz kiepskiego humoru. To wszystko sprawia, że męczyłem się strasznie oglądając ten film. Twórcy jakby na siłę momentami chcieli pokazać jacy to są wyluzowani i jaki wyluzowany film robią. Mogło być lepiej wyszło średnio i to tak na wyrost.

5/10

ocenił(a) film na 5
Cziken

Zgadzam się. Tym bardziej zadziwia mnie ocena średnia na filmweb : dobry. Dla mnie żeby film miał ocenę powyżej 5 to na prawdę musi sobie zasłużyc a nie byc przeciętniakiem jakich pełno . Tylko Denzel wg mnie ratuje film o gwiazdkę w górę więc dałem 5. Tutaj się z Tobą nie zgadzam, uważam że on nawet bez większego wysiłku ( a tu się nie wysilał ) potrafi pociągnąc film. Zgrał na pół gwizdka a i tak wyszło dobrze.
Co do Bad Boys czy Zabójczej Broni - nie ma co porównywac , to jak porównywac prawdziwą coca cole z podróbką z Biedronki

ocenił(a) film na 3
armarange

też mi się nie podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones