PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30861}

Akademia Policyjna 3: Powrót do szkoły

Police Academy 3: Back in Training
6,7 30 646
ocen
6,7 10 1 30646
Akademia Policyjna 3: Powrót do szkoły
powrót do forum filmu Akademia Policyjna 3: Powrót do szkoły

No też śmieszna komedia ,wiele zabawnych scenek .Pamiętam do tej pory Zeda albo Harrisa czy Proctora mam wszystkie części 7 na dvd .Od czasu do czasu się powróci do tego i obejrzy od nowa wszystkie części no w tej części fajne było jak Proctor trafił do baru dla gejów a był na golasa ;) albo była taka scena jak poszedł do toj toja a oni go przenieśli na stadion gdzie odbywał się mecz i przykrywę do góry wzięli ;),no naprawdę zabawne albo Jones który udawał różne dzwięki jak tam było że na lotnisku zrobił pśikusa Harrisowi albo jak Harrisa przypięli do balonów z krzesłem i poleciał w niebo ;),No dużo by wymieniać tego bo było tego sporo ale tak to komedia fajna tutaj śmieszny był Zed jak przechodził szkolenie na policjanta z tym koleśiem co w 2 części był sklepikarzem .Ogólnie każda część jest dobra .

ocenił(a) film na 6
Kinematograf

Sory ale nie umiesz się wysłowić porządnie...

_ARMIN_

Umiem ;( Ale o które zdanie chodzi ? Czy o całą wypowiedz czy o dane zdanie że nie tak napisałem coś ? No bo nie wiem co zle ujołem i czy wogóle cały post na temat filmu zle ułożyłem ?.

ocenił(a) film na 6
Kinematograf

W twoich wypowiedziach panuje straszny chaos.. Nie mówiąc o powtórzeniach..

_ARMIN_

Rozumiem no cóż niektóre wypowiedzi mam niedopracowane albo nie ułożone chronologicznie żeby było po kolei i się nie mieszało czy tam zlewało :(.No przyznam rację że ta wypowiedz nie była akurat napisana poprawnie i była za bardzo prosta ;).Muszę bardziej lepiej formułować treść dzięki że mój znajomy zauważył że kiepsko to sformuowałem mogłem rzeczywiście lepiej ;(.No cóż przy innych wypowiedziach też zdarza się mnie że niekiedy piszę coś na opak ,raz po raz i się to nie trzyma czasem kupy ale się staram streszczać i pisać zwięzle :).

ocenił(a) film na 6
Kinematograf

spoko spoko nie piszę tego w złości przecież. Tak poprostu zwróciłem uwagę. Pozdro

_ARMIN_

No jasne od razu dziękuje za przyjęcie zaproszenia Arminie :) .Widzę że mamy duże prawdopodobieństwo w Gustopodobnych naprawdę spore :). No widzę że Akademię oglądasz wszystkie części no ja też mam wszystkie 7 tylko że po angielsku ściągnięte z Aresa ale mam napisy do nich sciągnięte :). A zapomniałem to znaczy 1 akademię mam po polsku a dalej już mam cz 2-7 po angielsku .Bo wiesz u nas chyba w Polsce nie wydali na dvd Akademii Policyjnej ani osobno żeby można było kupić ani w pakiecie więc ja ściągnołem sobie wersję po angielsku :).Też przyznam że teraz będzie leciała znowu ta seria na Tvnie bo widziałem w programie :).No cóż Tvn zawsze puszcza tą serie i często ;).

ocenił(a) film na 6
Kinematograf

Gdzieś mam tvn i jego reklamy. Akademię oglądałem całą oczywiście. Teraz sobie przypominam tylko:)

_ARMIN_

Aha no stara seria kultowa już ale nieśmiertelna kolejne pokolenia oglądają i się śmieją tak samo jak rodzicie naśi ;).

_ARMIN_

On chyba jest jakiś niedorozwinięty.

użytkownik usunięty
Kinematograf

Scena z Proctorem w kiblu nie była tutaj, tylko w 4 części ;-). Akurat takie coś mnie nie bawi. Sceny toaletowe w męskim wykonaniu drażnią mnie. A dlaczego? Bo filmów z takimi "numerami" jest od czorta i jeszcze trochę. Aczkolwiek wszystkie części "Akademii Policyjnej" do dziś oglądam z przyjemnością. Nawet na takie mankamenty jak wyżej opisany przymykam oczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones