PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601282}

Akademia wampirów

Vampire Academy
5,7 24 836
ocen
5,7 10 1 24836
Akademia wampirów
powrót do forum filmu Akademia wampirów

2 część

ocenił(a) film na 8

Czy wiadomo coś o powstaniu 2 części filmu?

ocenił(a) film na 10
Blawatka98

Byłoby fajnie gdyby 2 część zrobili.....

ocenił(a) film na 8
Kasia0618

Muszą :)

Blawatka98

nie wydaje mi się :((((((((((((((((

ocenił(a) film na 7
Blawatka98

A może wymienią aktorów? ?^^

ocenił(a) film na 8
Lolly3x22

producenci i wytwórnia są jak najbardziej za tym, aby zrobić drugą część. ruszyła zbiórka funduszy (szczegóły są w innym temacie), scenariusz jest gotowy (z podanych fragmentów wynika, że są niemal żywcem przepisane z książek), niestety nie wiadomo, czy obsada wróci w tym samym składzie. jeśli dobrze pójdzie, to produkcja ruszy na początku przyszłego roku.

Askaaaa

6 lat temu 6lat

Blawatka98

Jest duże prawdopodobieństwo, że druga część, a także pozostałe, powstaną!!! Odsyłam zaciekawionych do strony vampireacademy.fan-strefa.pl

Lolly3x22: Nie ma najmniejszej potrzeby zmieniać aktorów. Ci którzy grali w pierwszej części są idealni.

;D

ocenił(a) film na 1
RoseB

I opierasz się na czym? Może na fakcie, że jest to jedna z największych finansowych porażek w historii kina?

ocenił(a) film na 7
Blawatka98

Nie wymienią aktorów, a druga część powstanie jeśli fani dorzucą się do produkcji. Oficjalne konto na twitterze i facebooku podało niedawno tą informację. Brakuje im niewielkiej kwoty ale jednak.

Blawatka98

jakiś czas temu znalazłam coś takiego :D
Mamy dobre wieści dla fanów Akademii Wampirów! Trwają prace nad ekranizacją kolejnej części
sześciotomowego cyklu – „W szponach mrozu”. Niestety – nie znamy żadnych większych szczegółów,
ale jak tylko się to zmieni, to na pewno Was poinformujemy!

Jednocześnie studio na oficjalnym profilu Akademii Wampirów (Official VA Movie) na Twitter’ze prosi
fanów o aktywne udzielanie się na portalach społecznościowych filmu i zapraszanie jak największej
liczby swoich znajomych do ich obserwowania. Piszą, że im więcej fanów na ów profilach się
zgromadzi, tym większa pewność, że prace będą posuwały się naprzód.

ocenił(a) film na 8
delenaII

Uff, to dobrze :)

ocenił(a) film na 10
Blawatka98

Dzisiaj producenci podali informację, że jeżeli fani uzbierają 1.5 mln dolarów dzięk\i specjalnej kampanii to film dojdzie do skutku, bo już nawet jest napisany scenariusz :) Po więcej info odsyłam do strony vampireacademy.fan-strefa.pl lub do fan domów na Facebooku :)

ocenił(a) film na 6
Blawatka98

http://www.mtv.com/news/1886651/vampire-academy-sequel-frostbite-indiegogo-campa ign/

ocenił(a) film na 3
more_than_a_woman

Chyba nie ma się co łudzić, kampania trwa już 2 dni, a zebrali niecałe 115 $... Większość fanów Akademii to nastolatki, przynajmniej w takie grono odbiorców wyraźnie celowali twórcy filmu, pewnie niewielu z nich posiada konta bankowe albo namówi rodziców na przelew. Poza tym sama nie wiem, czy chcę zobaczyć kontynuację po tym, co zrobiono z pierwszą częścią.

ocenił(a) film na 6
elizunia27

chyba DOPIERO 2 dni ;) btw mi to już chyba wisi i powiewa...

Blawatka98

To w końcu ile teraz potrzebują kasy?

amelia_olszewska

no właśnie ja myślę że mało zarobili na 1 filmie i już nigdy nie będzie 2 części

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones