PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601282}

Akademia wampirów

Vampire Academy
5,7 24 836
ocen
5,7 10 1 24836
Akademia wampirów
powrót do forum filmu Akademia wampirów
weronika1609

Na razie nie wiadomo;(
Znalazłam jednak stronę na której można podpisać petycję w tej sprawie -> http://www.change.org/petitions/preger-entertainment-give-us-va-frostbite-the-mo vie?recruiter=80148981

ocenił(a) film na 6
RoseB

myslę że to zalezy od tego ile kasy zarobi pierwsza część i jakie będzie jej powodzenie ja oczywiście jestem za!

ocenił(a) film na 7
Natka1186

Biorąc pod uwagę, że film był kompletną klapą finansową, potrzeba by cudu, aby nakręcono drugą część... Ale podpisać się na petycji można, zaszkodzić nie zaszkodzi, chociaż nie łudziłabym się, że to coś da.

ocenił(a) film na 8
BlueAnnie

Spokojnie z tą "klapą finansową"....jeszcze nie wszystkie "światowe premiery" się odbyły....dopiero po nich będzie można spekulować czy rzeczywiście jest klapa czy nie.

ocenił(a) film na 10
weronika1609

tą petycję o nakręcenie drugiej części podpisało juz 17 tysięcy ludzi i to jest naprawdę coś :) Nie spodziewałam się ze tylko ludzi podpisze. Oczywiście chciałabym zeby nakcili druga część miedzy innymi dlatego zeby zobaczyc na ekranie Adriana Iwaszkowa :)

ocenił(a) film na 7
alice112608

a jaki to aktor? i co będzie robił w filmie? i w jakiej części

ocenił(a) film na 8
iwonka56789lol

Adrian to postać ważna w serii książek na podstawie których powstał film.

weronika1609

Jedynkę zakończyli dodając scenkę, której nie było w książce, a która wyraźnie daje do zrozumienia, że to jeszcze nie koniec ;) więc planują dalsze części...

m_a_c_88

Wiesz, już na samym początku byli pewni, że film odniesie sukces , stąd takie zakończenie pierwszej części ;) Gdy się okazało, że to, cytuję BlueAnnie, 'klapa finansowa' mało prawdopodobne jest nakręcenie drugiej części ( choć według mnie 2 tom serii jest najlepszy i byłby świetny film z tego) .

justysia01996

wiem wiem, pisałam to trzy lata temu, mając jeszcze optymistyczne spojrzenie na sprawę. Czytając dwójkę oczami wyobraźni już widziałam świetną ekranizację - ta kulminacyjna scena walki ehh szkoda...

m_a_c_88

Dopiero spojrzałam, że sama odgrzewam starego kotleta :P Dostałam powiadomienie o nowym komentarzu i głupio uznałam, że to ten Twój, bo jest na końcu... Sorcia, pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones