PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4641}

Akademia wojskowa

Combat High
6,7 2 308
ocen
6,7 10 1 2308
Akademia wojskowa
powrót do forum filmu Akademia wojskowa

Pamietam, z tytul polski brzmial: Akademia Wojskowa, czyli miedzy nami kadetami. Nie bylo zle. Polecam!

ocenił(a) film na 9
obreb_2

Tak pamietam zajefajny film.
Chciałbym ponownie go zobaczyc

ocenił(a) film na 6
obreb_2

Kurcze pamiętam tego sylwestra ;-)(ze 12 lat wtedy miałem). Pamiętam, że byłem wtedy u kumpla z bloku i specjalnie wyszedłem z imrezki na trochę, żeby skoczyć do domu, żeby włączyć nagrywanie w magnetowdzie. Potem widziałem ten film z kasety z 10-15 razy. Dla 12-to letniego szczawika wtedy do był hicior.

ocenił(a) film na 8
dyrektor_Krzakoski

Taaa, to były czasy, magenetowid, kasety i niezapomniane filmy. Na jednej taśmie miałem Akademię Policyjną i Akademię Wojskową. Mam ją do dziś:>

ocenił(a) film na 10
loozi

Ja podobnie, na jednej kasecie "Akademia Wojskowa" i "Akademia Policyjna 3" (BTW dla mnie najlepsza część) :D

ocenił(a) film na 9
tomek711

tez to miałem nagragne na vhs !
zajebiste czasy, po 50 razy ogladało sie te filmy masakra
a teraz na kompie ze 200 filmów i nie ma co ogladac
pozdro panowie

ocenił(a) film na 8
dyrektor_Krzakoski

a swoją drogą to ciekawe, że kiedyś można było (i nadal można) nagrywać film z tv na vhs, a dziś z Internetu pobierać filmu to nie można. Ja rozumiem, że premierowy film, który jeszcze w kinach leci to trochę chamstwo, ale dlaczego nie można legalnie pobrać filmu, który już dziesiątki razy leciał w tv? Miałam bogatą kolekcję kaset vhs, m. in. właśnie ww film ;) Też się kochałam w Clooneyu. :* :* :* Super film, z 10 razy albo i więcej oglądany :D

obreb_2

Ja również oglądałem ten film tamtego sylwestra, to były czasy :D

ocenił(a) film na 7
Sala_Baker

tez ogladalem go w sylwestra. pamietam, ze bylem u ciotki i wuja na wsi. oni poszli na jakas impreze, a ja z kuzynka ogladalismy akademie wojskowa. lza sie w oku kreci

ocenił(a) film na 9
obreb_2

Pamiętam ! Oglądałem wtedy z rodzicami i piłem szampana bezalkoholowego :)))

obreb_2

też wtedy oglądałem, pamiętam że w styczniu 1991 musieli dać w tv powtórkę, bo ludzie listy do tv pisali prośby o powtórkę, bo w sylwestra nie mogli obejrzec :D Tak, mialem wtedy jakieś 12-13 lat :)

juzefek

Jak juz przy tej powtorce jestesmy, to faktycznie, dali ją jakiś czas pozniej, ale... w tygodniu, ok. 10 rano, co w tamtych czasach bylo niesamowitą nowością - wtedy o tej porze leciały programy dla rolników, telewizja edukacyjna i inne pierdoły. I nie zapominajmy, ze byly wtedy tylko dwa kanały...

ocenił(a) film na 6
obreb_2

Pamiętam. Dzięki za ten wątek :)

obreb_2

Sylwester 1990

obreb_2

Macie racje, w 1990 ;) https://staratelewizja.fandom.com/pl/wiki/31_grudnia_1990

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones