PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571011}

Akt odwagi

Act of Valor
6,8 18 396
ocen
6,8 10 1 18396
Akt odwagi
powrót do forum filmu Akt odwagi

Jak już parę osób napisało - nie jest to wielkie kino, ale może się podobać. Typowa amerykańska
propaganda. Zdecydowanie nie jestem fanem powiewającej flagi w paski, ani użalania się na
najnelewen, bo parę kilometrów z miejsce, gdzie jestem zamordowano miliony i musiałbym nad
tym płakać codziennie - można to nazwać znieczulicą, ale ten naród nie wie, co to wojna, więc
szkoda na to komentarzy. Za to sceny akcji, sposób pokazania jak działają są wciągające i w
zasadzie tylko za to taka wysoka ocena - ja się zdecydowanie nie nudziłem, ale to chyba kwestia
gustu i odpoczynku psychicznego (jak dla mnie) przy tego typu niewymagającym kinie.

ocenił(a) film na 5
Vexatus

Kino akcji, ale bez niczego ponad to, fajnie skonstruowane 3-4 scenki i tyle, tam nie ma budowani8a strategii, obrazu logistyki akcji, banalnie proste to wszystko chwilami sie wydaje... jak jesteś zwykłym oglądaczem, a nie fanem akcji, to możesz pominąć ten element bo nie zapisze On sie w historii kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones