PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191338}

Akwamaryna

Aquamarine
5,7 19 650
ocen
5,7 10 1 19650
Akwamaryna
powrót do forum filmu Akwamaryna

Wiem, że to młodzieżówka, od której nie ma co za wiele wymagać, bo chodzi o film lekki,
sympatyczny i przyjemny, ale wydaje mi się, że nie wykorzystano potencjału, jaki był. Przede
wszystkim chodzi o scenariusz, ponieważ za mało się do niego przyłożono. Momentami
wiało nudą, a opowiastka o syrenie dawała spore możliwości. No i bardzo mało było ujęć, w
których można było podziwiać płetwę i umiejętności pływackie Akwamaryny, a szkoda. Na
plus przemawia wakacyjny klimat, fajne zdjęcia i uroda Sary Paxton. Ci, którzy są fanami
syren, powinni obejrzeć komedię "Plusk".

ocenił(a) film na 7
Martin_Eden

Jestem tego samego zdania film zdecydowanie przegadany, a za mało w nim syreny, klimaty i ujęcia cudne, sara prześliczna.
Dadatkowo daję 1 pkt za genialny pomysł i wykonanie zmieniających sie kolorów na paznokciach akwamaryny.

Martin_Eden

Masz rację. Momentami film robił się nudny, bo z fajnej, wakacyjnej i przyjemnej komedyjki zrobili taką trochę pusty film dla nastolatek o syrence i chłopaku.
Podobało mi się zakończenie, bo było ciekawe i oryginalne, aż się łezka w oku zakręciła :)) Natomiast w trakcie filmu zdarzyło mi się kilka razy ziewnąć. Mimo wszystko należy się mocne 6 ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones