PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679919}

Aladyn i Lampa Śmierci

Aladdin and the Death Lamp
3,3 703
oceny
3,3 10 1 703
Aladyn i Lampa Śmierci
powrót do forum filmu Aladyn i Lampa Śmierci

Dla mnie 6/10. Calkiem przyjemnie sie go ogladalo, jednak fabula mogla by byc znacznie lepsza. Gra aktorska na niezlym poziomie, podobnie i obsada.
Ale ludzie nie przesadzajcie, zeby ten film mial srednia ocene 2,4, bo to lekkie przegiecie... Pozdrawiam :)

Shurtugal_Eragon

Popieram każda produkcja dla telewizji ma taką niską ocene a szkoda...

Shurtugal_Eragon

Darren Shahlavi tym razem zagra tego dobrego, w dodatku głowną rolę. Lubię walki tego kolesia, chętnie sobie to obejrzę.

Shurtugal_Eragon

no może na 3 bym dał. Masakra totalna, może ta laska grała kiepsko ale reszta to fatalnie. nie wiem dlaczego obejrzałem cały, po 20 minutach zacząłem sie zastanawiać co to za szmira i to 20 początkowych minut jeszcze jakoś wyglądało.

ocenił(a) film na 1
Shurtugal_Eragon

2,4 to dla mnie też przegięcie. 1 to zbyt dużo...

Orgelbrant

Bez komentarza...

ocenił(a) film na 3
Shurtugal_Eragon

Film na 3. W sumie nie wiem czy to ma jakis sens ale chyba akcja dzieje sie dwano temu bardzo dawno a glowna scena rozgrywa sie w ruinach barokowego zamku???/ lol\

ocenił(a) film na 6
Shurtugal_Eragon

Zgadzam się się z Tobą. No i jak na telewizyjną produkcję miał całkiem niezłe efekty specjalne.Dżin był dobrze zrobiony jak na pewnie nie za wielki budżet na film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones