PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474079}

Ale czad!

Fired Up!
6,2 19 997
ocen
6,2 10 1 19997
Ale czad
powrót do forum filmu Ale czad!

Dnooooo!!!

ocenił(a) film na 3

Tam niema sie z czego smiac.Myslałem ze sie rozkręci ale gdzie tam musiałem wyłaczyć. Strata czasu, moja ocena oczywiscie 0/10.

ocenił(a) film na 5
aguero1

jak nie obejrzałeś do końca to nie komentuj , moze jeszcze nie jesteś na tyle zaawansowanym fanem komedii żeby coś oceniać a jeśli już chcesz to oceń to w miare adekwatnie . Pozdrawiam

aguero1

to daj jakies tytuly z ktorych sie smiales az padales poprosze bardzo?

ocenił(a) film na 3
BEOWULF680

No np. American pie (moze nie wszystkie czesci), Kac Vegas 1 i 2, Dziewczyna z sąsiedztwa, straszny film no i takie starsze typu naga broń. To są komedie na poziomie

aguero1

daj jakas nieznana!! Te to wiesz kazdy zna na wskros

ocenił(a) film na 5
BEOWULF680

''Diamentowa afera'', ''Zanim odejdą wody'', ''Nic do stracenia'', ''Lemur zwany Rollo'', ''Supersamiec'', każdy w innym stylu i każda głupkowata na swój sposób, ale jest sporo ''ziania'', niekoniecznie z żenady, jaką większość komedii dziś prezentuje.

ocenił(a) film na 6
aguero1

moim zdaniem to nie są komedie na poziomie tylko samo DNO. Kac Vegas jeszcze jest ok, ale american pie i straszny film to są najgłupsze filmy jakie widziałam. Nie wiem może ja się nie znam ale jak ktoś mi mówi że to są komedie na poziomie to aż mi się słabo robi.

zoko757

Popieram. Straszny film 1 jeszcze też był niezły bo został zrobiony ze świeżych niewymuszonych pomysłów. Reszta to już wyłącznie poziom American Pie (jedzenie kupy itd).

użytkownik usunięty
aguero1

0/10 z filmu w którym jest tyle fajnych laseczek? Nie godzi się, oj nie godzi...

ocenił(a) film na 4
aguero1

Typowy amerykański film o studentach, cheerleaderkach z elementami klasycznego American Dream. Przewidywalne do bólu.

ocenił(a) film na 4
chelsea_6

Typowy amerykański film o studentach, cheerleaderkach z elementami klasycznego American Dream. Przewidywalne do bólu.

www.InsiderKingTips.com

aguero1

Taka jest Stoplatka. Kiedyś myślałem, że to będzie ambitna stacja, ale tam ciągle familiada, w kółko familiada!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones