co z ta ocena?

film ktory zawiera wiele ciekawych watkow i nie zostal upchany w 90minut dzieki czemu jest lad i sklad, z bardzo dobra gra aktorska i ciekawie zrealizowanymi bitwami ma ocene 6,2? ludzie przeciez to jeden z lepszych filmow historycznych ostatnich 10 lat. rezyser bardzo powaznie podszedl do tematu i mimo ze nie lubie farrella to w tej roli zagral naprawde dobrze. no coz, wiele jest tu lebkow i szmat co wola rozdawac 8,9,10 szybkim i wscieklym, twilightowi czy niezniszczalnym, ale jak to oni mowia oni to oceniaja pod katem filmow akcji czy tam innego scierwa. a przeciez jest to strona ogolna wiec nie porownujmy tego filmu do zmierzchu. dalem 8 co oznacza bardzo dobry i jak wiekszosc osob wiem dobrze co to znaczy BARDZO DOBRY. a wracajac do zmierzchu na przyklad. tandetna zelkowa gra aktorska, wampiry co swieca sie jak psu jajca i watki milosne wyjete prost z m jak milosc ( kocha edwarda, pozniej innego pozniej znowu edwarda, on jej nie chce bo nie chce jej skrzywdzic ale mimo to ja kocha, ona go pragnie i go kocha, nie wydaje wam sie to nudne ludzie?) sory ze o tym pisze ale denerwuje mnie takie podejscie nastolatkow do filmow. a jak spojrzy sie na zwiastuny filmow w tv to samo padlo reklamuja. teraz na topie jest jakies sucker punch gdzie jakies idiotki w piekle z karabinami biegaja. naprawde nie ma juz tak dobrego kina jak w latach 70,80 czy 90tych. dobre filmy z ostatnich lat znajduje wlasnie tutaj dzieki wypowiedziom paru inteligentych osob a sa to filmy o ktorych nigdy w zyciu nie slyszalem bo telewizja musi byc 'kolorowa' tak samo jak radio gdzie tylko rihanny lady gagi i katy perry i spiewaja ze ktos jest jak fajerwerek. wiec czytajcie albo nie moja wypowiedz, ale chcialbym zeby kazdy mogl rozroznic lekki film przy ktorym czlowiek sie nie namysli i odprezy a film przy ktorym budza sie jakies refleksje i wlacza sie myslenie, ale z tym co niektorzy maja wielki problem

5

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: