PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32910}

Ali G

Ali G Indahouse
6,5 64 450
ocen
6,5 10 1 64450
5,8 14
ocen krytyków
Ali G
powrót do forum filmu Ali G

podobne filmy

ocenił(a) film na 10

Wypaśny maximus, wasza wysokość, spadaj tato, superhero, straszny hiszpański film, totalny
kataklizm. , poznaj moich spartan teraz wy dokończcie

ocenił(a) film na 10
karbaro

Zapomniałem dodać dom bardzo nawiedzony ( A haunted house po angielsku)

karbaro

może Władca pierścionka (Ring thing), Austin Powers, RRRrrrr, Asterix i Obelix misja Kleopatra (film, nie kreskówka), Porąbani (tucker&dale vs. evil), Głupi i głupszy, Ace Ventura, 7 krasnoludków- Las to za mało- historia jeszcze prawdziwsza, But Manitou, Nie zadzieraj z fryzjerem

owiec_1989

Robin Hood- faceci w rajtuzach

owiec_1989

Jane Austen's Mafia!

karbaro

siemanko nie wiem czy moze widziales film z nim taki co akcja sie odbywala w liverpool i on chcial zostac gangsterem i dilerem taka ogolnie spoko komedia bardzo bys mi pomog

ocenił(a) film na 8
Johny1906

też chętnie bym się dowiedział co to za tytuł,bo akurat nie pamiętam,a film fajny

ocenił(a) film na 10
Johny1906

nie mam pojecia ale zaciekawiłeś mnie i troche poszukam , przy okazji polecam moje inne forum wpiszcie dom bardzo nawiedzony 2 lub a haunted hous 2 i wyskoczy jest tam masa komedi

ocenił(a) film na 10
karbaro

podaje link ale nie wiem czy zadziała http://www.filmweb.pl/film/A+Haunted+House+2-2014-688320/discussion/do+premiery+ 3+miesi%C4%85ce+dla+mnie+to+jak+3+lata+na+pocieszenie+przyda%C5%82o+by+si%C4%99+ pare+komedi,2343325

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones