PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31724}

Ali

7,1 23 076
ocen
7,1 10 1 23076
6,7 10
ocen krytyków
Ali
powrót do forum filmu Ali

reżyser wszystko zepsuł, 5/10. nie dziwię się, że film nie zarobił na siebie, budżet monstrualny na tego typu produkcję 107 bądź 109 mln zielonych, a zarobił zaledwie 88 mln zielonych. budżet mógłby mieć spokojnie 30, a nawet 20 mln zielonych, sam smith wziął za ten film 20 mln $, zdecydowanie szaleją z gażami dla niego, jeszcze ma do tego kilka procent zysku z zarobionych pieniędzy przez film.

herkules5_56

Ja słyszałem, że Smith dopłacił do tego filmu razem z Mannem ze swojej gaży o_O
Po za tym nie warto skupiać się na pieniądzach, bo to zdecydowanie nie jest istotne. Być może na Pudelku.

ocenił(a) film na 5
herkules5_56

yes... but who cares?

ocenił(a) film na 4
herkules5_56

Jak dla mnie najsłabszy film bokserski jaki widziałem, następny w kolejce czeka "Warrior",mam nadzieję że będzie lepszy,
Michel Mann wychodzi na takiego gości co potrafi sprzedać coś co jest warte 10$ za 1000$.
Jak mówi młodzież - żal.

ocenił(a) film na 8
Chris_Sharma

Bo to nie był typowy film bokserski,tylko biografia świetnego sportowca,gdzie było pokazane doskonale tło historyczne.Chcesz boksu to lepiej obejrzyj Rockiego,albo jakąś walkę,np. Andrzeja,bo już jest niebawem.

ocenił(a) film na 5
flaga87

Akurat boksersko ten film był bardzo dobry. Chociaż bardzo lubię serię Rocky to walki są tam raczej przedstawione w sposób karykaturalny.

herkules5_56

rocky to taki bardziej film motywator a walki w nim były po prostu smieszne( gdy byłem mały nie zauwazałem tego ale teraz zajeżdża mi kiczem w serii Rocky)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones