PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776064}
6,9 29 576
ocen
6,9 10 1 29576
Alibi.com
powrót do forum filmu Alibi.com

8/10 Ciekawe postacie, śmieszne sceny, szybka i dobrze posklejana fabuła.

ocenił(a) film na 3
kolekpn

To chyba mało tych komedii francuskich widziałeś. Francuska komedia to zawsze była klasa, ta wpisuje się w rynsztok amerykański.

ocenił(a) film na 10
agatha103

Również popieram!

ocenił(a) film na 7
kolekpn

To polecam Ci "Agentka specjalnej troski", "Za jakie grzechy, dobry Boże?" i "Jeszcze dalej niż Północ". Podobało mi się "Alibi.com", ale te trzy, które Ci polecam są dużo lepsze od niego.

ocenił(a) film na 7
milix3

Francja zawsze słynęła z dobrych filmów komediowych. Jest to klasyka sama w sobie.
Ale nie o starociach tu teraz mowa, a o życiu doczesnym. Więc od siebie dołożę co nieco z nowszych, bardzo dobrych, francuskich komedii. "Rzeź" 2011, "Moja staruszka" 2014, "Przychodzi facet do lekarza" 2014, "Niech żyje Francja" 2013.
Polecam też kilka włoskich. "Lekcja miłości" 2012, "Jak Bóg da" 2015, "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" 2016.

ocenił(a) film na 7
milix3

Za jakie grzechy bardzo mi się podobało. Jeszcze dobry był film "Faceci od kuchni" ;)

aleera89

nie ukrywam ze zabawna w kinie sie dobrze ogladalo kazdy parskal smiechem
kot + 2 kulki rules :)

milix3

Ostatnio oglądałem właśnie "Agentkę...'' - No cóż zaśmiałem się raz całość niestety uważam dość słaba no ale oczywiście różne są gusta :)

ocenił(a) film na 10
kolekpn

I ta akcja jak Lukim zagrał w kręgle... wymiękłam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones